Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

14.6.2021
Rozhovory/z tisku: Branek se nedočkali. Fotbalisté Okříšek se s Polnou rozešli smírným výsledkem

14.6.2021
Články z klubu: Přípravná utkání - léto 2021

14.6.2021
Články z klubu: 12.6.2021 - Přátelská utkání přípravek v Bedřichově

10.6.2021
Rozhovory/z tisku: Fotbalisté Okříšek střelecky zářili. Hlavně si konečně zahráli, těšilo Hekerleho

sobota 5.6.2021, 15:00, (Okříšky)

branky: 65’ a 71’ I. Večeřa, 45’ T. Trnka, 61’ J. Částka, 63’ O. Benda, 76’ V. Bence
sestava:
I. třetina: L. Fiala - R. Michálek, V. Němec, M. Mašek, R. Bence - J. Částka, M. Dočekal, O. Benda, R. Ryšavý - I. Večeřa, V. Bence
II. třetina: L. Fiala (M. Trnka) - R. Michálek, V. Němec, R. Bence, F. Rampír - J. Částka, M. Dočekal, F. Koreš, T. Trnka - M. Zeman, P. Dubský
III. třetina: M. Trnka - T. Trnka, V. Němec, M. Mašek, F. Rampír - R. Bence, M. Dočekal, O. Benda, R. Ryšavý - I. Večeřa (V. Bence), P. Dubský

V sobotu 5. června odehráli muži své první přípravné utkání na novou sezónu. Zápas se hrál neobvykle na tři třetiny po třiceti minutách, vždy s pětiminutovou přestávkou. První dvě části byly vyrovnané a stav byl 1:0 pro domácí. V poslední třetině už hosté odešli fyzicky, což hráči SK využili a přidali pět branek. Konečný výsledek tak byl 6:0.