ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Projekt výchovy mládeže sportovního klubu - 2. etapa

 

Před sedmi lety se parta lidí ve sportovním klubu rozhodla dělat výkonnostní fotbal takovým způsobem, aby měl šanci na přežití a byl konkurenceschopný v dnešním světě zábavy a technických vymožeností. I přes velkou pokoru dovolte, abych poukázal na některé výsledky naší dlouhodobé a poctivé práce s mládeží:

1. V těchto dnech jsme i za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy odstartovali druhu etapu projektu, kdy jsme začali odměňovat měsíčně kvalifikované trenéry mládeže. Jsou to zanedbatelné částky oproti času, který věnují trénování a výchově mládeže, nicméně to považujeme za velký krok dopředu na naší společné cestě.

2. Sportovní klub má v krajských a okresních soutěžích celkem 9 soutěžních mládežnických mužstev (spolu s kluky ze Starče a Přibyslavic) a nelze přehlédnout současné výsledky těchto mužstev a zejména pak předváděnou hru.

3. Odchovanec SK Huhtamaki Okříšky Matěj Kotrba roč. 2007 přestoupil na jaře 2017 do týmu FC Vysočina Jihlava, kde byl následně povýšen do vyšší kategorie U12, kde hraje moravskou část soutěže SpSMU12 jih. Od srpna 2017 startuje na střídavý start v SK Slavia Praha v kategorii U11, se kterými se účastní zejména turnajů a zápasů se zahraničními soupeři (viz fotografie). Matěji ať Ti to kope!

Pokud budeme trpělivě a se srdíčkem pracovat i nadále, neexistují pro sportovní klub žádné hranice. Zvláště, máme-li za sebou tak silné partnery Huhtamaki Česká republika, a.s., Městys Okříšky, FRAENKISCHE CZ s.r.o., Zemědělské družstvo Okříšky.

Jsou to společné výsledky naší práce, proto opětovně zdůrazňuji spolupráci všech trenérů, hráčů a funkcionářů sportovního klubu. Povznesme se nad svoje ega a pokusme se mít na prvním místě klubové zájmy nad zájmy jednotlivých mužstev.

Zachovejme si i nadále pokoru, poctivost, pracovitost a radost z práce s mládeží! A samozřejmě dobrou náladu :)

Díky všem.
Ing. Petr Kolář, předseda

 
 
 
 
 
 
 
Tabulka KP
1 Speřice33
2 Nová Ves31
3 Sapeli Polná26
4 Pelhřimov25
5 Vrchovina B25
6 Velké Meziříčí B22
7 Žirovnice19
8 Náměšť n.O.-Vícenice18
9 Ledeč n. Sáz.16
10 SK Huhtamaki Okříšky15
11 Přibyslav14
12 HFK Třebíč11
13 Chotěboř8
14 Bedřichov8
 
 
   Narozeniny slaví
6.12.Jiří Paděra
8.12.Filip Koreš
9.12.Jeremiáš Novotný
 
 
   Anketa
Myslíte, že se letošní ročník fotbalových soutěží dohraje?
ANO(159)
NE(93)
 
 
   Přístupy
Počet přístupů od 4.4.2003
1221348
Dnes 39

STATISTIKA PŘÍSTUPŮ
 
 

© Copyright 2003-2021 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)