Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

10.8.2019 - Turnaj starých pánů - Buk u Jindřichova Hradce

V sobotu 10.8.2019 se zúčastnil tým starých pánů SK Huhtamaki Okříšky turnaje v Buku u Jindřichova Hradce.

Jestli smích a zážitky prodlužují život, tak i za 50 let tam hrajeme zase všichni a večer tancujeme. Pavel Dohnal, vyhlášený "Nejzkušenějším hráčem turnaje", určitě i o dvacet let později .... :-D:-D

S deseti hráči jsme odjeli na turnaj třech týmů do Buku u Jindřichova Hradce. Dobré pro nás bylo, že domácí přistoupili na náš návrh a hrálo se 8+1 na zkráceném hřišti mezi velkými vápny. To svědčí o dobrých vzájemných vztazích a bylo to i poděkování, že jsme přes složitou situaci na turnaj dorazili.
Rovněž vyhověli našemu přání a odehráli jsme hned dvě utkání po sobě a pak měli čas na pozápasovou regeneraci a přípravu na místní zábavu s výbornou domácí kapelou.
Nabídli jsme jim odehrát podzimní přáteláček s posezením kdekoli.

Sestava SK Huhtamaki Okříšky:
Němec - Dohnal, Kotrba, Kšír, Hlavina, Voda, Bulant, Večeřa, Slavík, Vejmelka

SK Huhtamaki Okříšky - Jindřichův Hradec 4:3 (3:3)
branky: Vejmelka 2, Kotrba, Voda
Nejen Sparta Praha rychle ztrácí dvoubrankové vedení, ale i nám se to podařilo ze stavu 3:1. V dramatickém utkání rozhodující branku dorazil "Sieglovsky" Vejmelka. Závěrečný velký tlak proti techničtějšímu a běhavějšímu soupeři jsme přečkali.

SK Huhtamaki Okříšky - Buk u Jindřichova Hradce 5:3 (4:1)
branky: Večeřa 2 , Vejmelka, Kotrba, Slavík
Rychlé vedení, uklidnění a poločasová pohoda. V závěru druhé půle jsme už s jediným hráčem na střídání trochu šlapali vodu.

Jindřichův Hradec - Buk u Jindřichova Hradce 4:0 (2:0)