ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Přípravná utkání - zima 2020

 

Muži "A"

SK Kostelec - SK Huhtamaki Okříšky 1:8 (0:1)
sobota 15.2.2020, 12:00 (UT Třešť)
branky: V. Bence 2, O. Benda 2, P. Molák, O. Široký, T. Dočkal, P. Dubský
sestava 1. poločas: L. Fiala - T. Binka, V. Němec, O. Benda, F. Rampír - K. Vostal, M. Dočekal, F. Koreš, R. Ryšavý - V. Bence, M. Zeman
sestava 2. poločas: L. Fiala - V. Němec, T. Dočkal, O. Benda, F. Rampír - M. Zeman, O. Široký, P. Dubský, T. Trnka - I. Večeřa, P. Molák

Sokol Dobšice - SK Huhtamaki Okříšky 2:2 (1:1)
Sobota 22.2.2020, 16:00 (UT Tasovice)
branky: P. Dubský 2
sestava 1. poločas: M. Hvězda - T. Binka, V. Němec, T. Dočkal, F. Rampír - O. Široký, M. Dočekal, O. Benda, R. Ryšavý - V. Bence, P. Dubský
sestava: 2. poločas: M. Hvězda - T. Binka, V. Němec, O. Benda, O. Široký - T. Trnka, M. Dočekal, F. Koreš (70. R. Ryšavý), K. Vostal - M. Zeman, P. Dubský

SK Kouty - SK Huhtamaki Okříšky 4:4 (2:2)
Sobota 29.2.2020, 16:00 (UT Třebíč)
branky: P. Molák 3, V. Bastl
sestava 1. poločas: L. Fiala - J. Jeřábek, T. Binka, F. Rampír, O. Široký - T. Trnka, M. Dočekal, Ryšavý, P. Dubský - P. Molák, V. Bastl
sestava 2. poločas: L. Fiala - T. Binka (75. R. Ryšavý), F. Rampír (70. M. Mašek), J. Jůza, O. Široký - M. Zeman, R. Ryšavý (65. M. Dočekal), P. Dubský, K. Vostal (65' T. Trnka) - V. Bastl (65. P. Molák), V. Bence

1.FC Jemnicko - SK Huhtamaki Okříšky 1:6 (0:2)
Sobota 7.3.2020, 14:00 (UT Třebíč)
branky: V. Bence 3, O. Benda, K. Vostal, P. Molák
sestava 1. poločas: M. Hvězda - T. Binka, M. Mašek, T. Dočkal, F. Rampír - M. Zeman, M. Dočekal, O. Benda, R. Ryšavý - V. Bence, V. Bastl sestava 2. poločas: M. Hvězda - T. Binka, O. Benda, T. Dočkal, F. Rampír - M. Zeman, M. Dočekal (75' R. Ryšavý), O. Široký, K. Vostal - V. Bastl (60' V. Bence), P. Molák

Neděle 15.3.2020, 15:00, TJ Jiskra Měřín - SK Huhtamaki Okříšky (UT Velké Meziříčí, popř. tráva Měřín 14:00)

Muži "B"

TJ Sokol Stařeč "B" - SK Huhtamaki Okříšky 0:1 (0:1)
Neděle 8.3.2020, 16:00 (UT Třebíč)
branka: Bulant
sestava: Ferdan - Binka, Novotný Š., Netolička, Muzikář (Salát) - Veleba (Nejedlý), Rampír F. (Holešínský J.), Jůza, Mašek L. - Bulant, Dokulil R.

14.3.2020 nebo 15.3.2020, čas bude upřesněn, SK Slavia Chlístov - SK Huhtamaki Okříšky

Dorost

SK Huhtamaki Okříšky - FC PBS Velká Bíteš 3:4 (2:2)
Sobota 8.2.2020, 14:00 (UT Velké Meziříčí)
branky: Bence, Urubek, Hobza
sestava: Růžička - Nejedlý, Bence, Neuman, Pekárek, Urubek, Teplan, Hobza, Veleba, Havlíček, Suchánek (Chudoba, Popelář, Janík)

Hajduk Lipník - SK Huhtamaki Okříšky 7:0 (4:0)
Sobota 15.2.2020, 13:00 (UT Jaroměřice nad Rokytnou)
sestava: Kourek - Nejedlý, Ježek, Pekárek, Hroch, Teplan, Veleba, Havlíček, Vaníček, Janík, Suchánek (Chudoba, Petráněk)

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Radostín nad Oslavou 2:2 (1:2)
Neděle 23.2.2020, 16:00 (UT Velké Meziříčí)
branky: Málek, Suchánek
sestava: Růžička - Nejedlý, Neuman, Ježek, Hroch, Teplan, Hobza, Havlíček, Vaníček, Janík, Popelář (Suchánek, Kourek, Urubek, Trutna, Chudoba, Láník)

SK Huhtamaki Okříšky - FK TJ Radešínská Svratka 2:1 (2:1)
Sobota 29.2.2020, 14:00 (UT Velké Meziříčí)
branky: Mařan, Suchánek
sestava: Kourek - Nejedlý, Ježek, Pekárek, Hroch, Urubek, Hobza, Veleba, Havlíček, Vaníček, Suchánek (Popelář, Růžička, Picmaus, Mařan)

FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice - SK Huhtamaki Okříšky 4:6 (1:3)
Sobota 7.3.2020, 10:00 (UT Třebíč)
branky: Vaníček 2, Hobza, Nejedlý, Picmaus sestava: Růžička - Nejedlý, Ježek, Neuman, Pekárek, Hroch, Hobza, Veleba, Havlíček, Vaníček, Suchánek (Urubek, Mařan, Chudoba, Picmaus, Kourek)

Sobota 28.3.2020, čas bude upřesněn, SK Huhtamaki Okříšky - Sokol Předín
 
 
 
 
 
 
 
Tabulka KP
1 Pelhřimov21
2 Speřice16
3 Nová Ves16
4 Chotěboř14
5 Velké Meziříčí B13
6 Náměšť n.O.-Vícenice12
7 HFK Třebíč11
8 Sapeli Polná10
9 Přibyslav10
10 Žirovnice9
11 SK Huhtamaki Okříšky9
12 Šebkovice5
13 Bedřichov5
14 Ledeč n. Sáz.4
 
 
Kalendář akcí SK
7.11.2020 - Čas duchů aneb strašidelná párty (Kulturní dům)
 
 
   Narozeniny slaví
27.9.Michal Večeřa
30.9.David Jakub
1.10.Petr Dubský
6.10.David Malý
 
 
   Anketa
Líbily se mi oslavy 90. let okříšského fotbalu.
ANO(88)
NE(63)
 
 
   Přístupy
Počet přístupů od 4.4.2003
1190874
Dnes 37

STATISTIKA PŘÍSTUPŮ
 
 

© Copyright 2003-2020 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)