Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Přípravná utkání - léto 2021

Muži "A"

SK Huhtamaki Okříšky - AC Buk (JH) 6:0
sobota 5.6.2021, 15:00, (Okříšky)

branky: 65’ a 71’ I. Večeřa, 45’ T. Trnka, 61’ J. Částka, 63’ O. Benda, 76’ V. Bence
sestava:
I. třetina: L. Fiala - R. Michálek, V. Němec, M. Mašek, R. Bence - J. Částka, M. Dočekal, O. Benda, R. Ryšavý - I. Večeřa, V. Bence
II. třetina: L. Fiala (M. Trnka) - R. Michálek, V. Němec, R. Bence, F. Rampír - J. Částka, M. Dočekal, F. Koreš, T. Trnka - M. Zeman, P. Dubský
III. třetina: M. Trnka - T. Trnka, V. Němec, M. Mašek, F. Rampír - R. Bence, M. Dočekal, O. Benda, R. Ryšavý - I. Večeřa (V. Bence), P. Dubský

V sobotu 5. června odehráli muži své první přípravné utkání na novou sezónu. Zápas se hrál neobvykle na tři třetiny po třiceti minutách, vždy s pětiminutovou přestávkou. První dvě části byly vyrovnané a stav byl 1:0 pro domácí. V poslední třetině už hosté odešli fyzicky, což hráči SK využili a přidali pět branek. Konečný výsledek tak byl 6:0.

SK Huhtamaki Okříšky - Slavoj Polná 0:0 (0:0)
sobota 12.6.2021, 15:00, (Okříšky)

setava: Fiala – Němec, Benda, Mašek, R. Bence – T. Trnka, Dočekal, Koreš, Rampír - V. Bence, Bulant (M. Trnka, R. Tůma, Michálek, Havlíček)

SK Huhtamaki Okříšky - FSC Stará Říše 1:5 (1:3)
neděle 11.7.2021, 17:00, (Okříšky)

branka: V. Bence
sestava: M. Trnka - T. Binka, V. Němec, M. Mašek, R. Bence - T. Trnka, M. Dočekal, O. Benda, P. Dubský - V. Bence, I. Večeřa (D. Nejedlý, R. Tůma, F. Koreš)

SK Huhtamaki Okříšky - SK FŠ Třebíč 0:4 (0:1)
středa 14.7.2021, 17:00, (Okříšky)

sestava: L. Fiala (46. M. Trnka) - T. Binka (46. D. Nejedlý), V. Němec, M. Mašek, R. Bence - T. Trnka (50. R. Ryšavý), M. Dočekal, O. Benda, P. Dubský (46. F. Rampír) - R. Tůma, V. Bence

neděle 25.7.2021, 17:00, SK Huhtamaki Okříšky - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou "B" (Okříšky)
sobota 31.7.2021, čas bude upřesněn, SK Huhtamaki Okříšky - TJ Jiskra Měřín (Okříšky)