ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

30.4.2022 - 38. ročník Memoriálu Štěpána Maruše

 

Za krásného slunečného počasí proběhl v sobotu 30.4.2022 v Okříškách 38. ročník Memoriálu Štěpána Maruše ve fotbale, kterého se zúčastnilo 16 přípravkových týmů z ČR, Slovenska, Polska a Rakouska. Týmy mezi sebou zápolily ve dvou osmičlenných skupinách a následně se podle umístění rozdělily do skupin o umístění. Po celý den předváděli malí fotbalisté početnému publiku výborné výkony okořeněné mnoha góly. V rámci turnaje probíhal i bohatý doprovodný program, kterému vévodila autogramiáda Petra Švancary a Freestyle fotbalová show v podání Lukáše Munky.
Turnaj se velmi vydařil po všech stránkách a pořadatelé se již nyní těší na další ročník.

Výsledky SK Huhtamki Okříšky

Základní skupina:
SK Huhtamaki Okříšky - FK Austria Vídeň 2:5
branky: Kotrba 2

SK Huhtamaki Okříšky - MFK Skalica 4:1
branky: Kotrba 2, Čajánek 2

SK Huhtamaki Okříšky - AS Trenčín 5:1
branky: Kotrba 2, Fiala, Ježek, Kejnovský

SK Huhtamaki Okříšky - 1. FC Slovácko 5:3
branky: Kotrba 5

SK Huhtamaki Okříšky - AC Sparta Praha 3:7
branky: Kotrba 3

SK Huhtamaki Okříšky - FC Dukla Praha 4:0
branky: Kotrba 2, Ježek, Kouba

SK Huhtamaki Okříšky - FC Baník Ostrava 4:1
branky: Kotrba 2, Kouba 2

Skupina o 5 - 8 místo:
SK Huhtamaki Okříšky - SK Sigma Olomouc 2:3
branky: Kotrba 2

SK Huhtamaki Okříšky - FC Zbrojovka Brno 0:5


Celkové pořadí turnaje:

1. Wisla Krakov
2. SK Slavia Praha
3. AC Sparta Praha
4. FK Austria Vídeň
5. FC Zbrojovka Brno
6. FC Baník Ostrava
7. SK Sigma Olomouc
8. SK Huhtamaki Okříšky
9. ŠK Slovan Bratislava
10. FC Spartak Trnava
11. AS Trenčín
12. 1.FC Slovácko
13. FC Hradec Králové
14. SK Dynamo České Budějovice
15. MFK Skalica
16. FK Dukla Praha

Individuální ocenění:

Nejlepší střelec turnaje: Václav Kotrba - SK Huhtamaki Okříšky (20 gólů)
Nejlepší hráč turnaje: Štěpán Kult - AC Sparta Praha
Nejlepší brankář turnaje: Filip Švarc - AS Trenčín
Nejkreativnější hráči turnaje: Tobias Kaiser - Sk Slavia Praha
Gian-Luca Focchin - Fk Austria Vídeň
Dominik Boron - Wisla Krakow
Nejlepší skupina fanoušků: MFK Skalica




Výsledky skupina "A"

"A" FK Austria
Vídeň
AS
Trenčín
AS Sparta
Praha
FC Baník
Ostrava
MFK
Skalica
1.FC
Slovácko
FK Dukla
Praha
SK
Huhtamaki
Okříšky
Body Skóre Pořadí
FK Austria
Vídeň
5:0 5:4 4:3 7:1 8:1 4:3 5:2 21 38:14 1.
AS
Trenčín
0:5 1:12 0:8 4:3 6:1 2:3 1:5 6 14:37 5.
AS Sparta
Praha
4:5 12:1 5:4 13:0 13:1 8:0 7:3 18 62:14 2.
FC Baník
Ostrava
3:4 8:0 4:5 7:1 5:1 7:4 1:4 12 35:19 4.
MFK
Skalica
1:7 3:4 0:13 1:7 2:2 3:2 1:4 4 11:39 7.
1.FC
Slovácko
1:8 1:6 1:13 1:5 2:2 4:0 3:5 4 13:39 6.
FK Dukla
Praha
3:4 3:2 0:8 4:7 2:3 0:4 0:4 3 12:32 8.
SK
Huhtamaki
Okříšky
2:5 5:1 3:7 4:1 4:1 5:3 4:0 15 27:18 3.


Výsledky skupina "B"

"B" Wisla
Krakov
ŠK Slovan
Bratislava
SK Slavia
Praha
FC Spartak
Trnava
FC Zbrojovka
Brno
SK Sigma
Olomouc
SK Dynamo
České
Budějovice
FC Hradec
Králové
Body Skóre Pořadí
Wisla
Krakov
3:2 2:2 3:0 3:1 4:1 4:1 4:1 19 23:8 1.
ŠK Slovan
Bratislava
2:3 3:5 2:1 0:3 0:4 1:0 4:3 9 12:19 5.
SK Slavia
Praha
2:2 5:3 1:1 3:2 8:2 10:0 5:3 17 34:13 2.
FC Spartak
Trnava
0:3 1:2 1:1 1:6 2:3 2:0 3:1 7 10:16 6.
FC Zbrojovka
Brno
1:3 3:0 2:3 6:1 4:1 7:2 2:1 15 25:11 3.
SK Sigma
Olomouc
1:4 4:0 2:8 3:2 1:4 5:2 3:0 12 19:20 4.
SK Dynamo
České
Budějovice
1:4 0:1 0:10 0:2 2:7 2:5 1:3 0 6:32 8.
FC Hradec
Králové
1:4 3:4 3:5 1:3 1:2 0:3 3:1 3 12:22 7.


Výsledky skupina o 1.-4. místo

1.-4.
místo
FK Austria
Vídeň
AC Sparta
Praha
Wisla
Krakov
SK Slavia
Praha
Body Skóre Pořadí
FK Austria
Vídeň
5:4 0:5 2:7 3 7:16 4.
AC Sparta
Praha
4:5 2:2 4:2 4 10:9 3.
Wisla
Krakov
5:0 2:2 2:2 5 9:4 1.
SK Slavia
Praha
7:2 2:4 2:2 4 11:8 2.


Výsledky skupina o 5.-8. místo

5.-8.
místo
SK
Huhtamaki
Okříšky
FC Baník
Ostrava
FC Zbrojovka
Brno
SK Sigma
Olomouc
Body Skóre Pořadí
SK
Huhtamaki
Okříšky
4:1 0:5 2:3 3 6:9 8.
FC Baník
Ostrava
1:4 1:1 3:2 4 5:7 6.
FC Zbrojovka
Brno
5:0 1:1 4:1 7 10:2 5.
SK Sigma
Olomouc
3:2 2:3 1:4 3 6:9 7.


Výsledky skupina o 9.-12. místo

9.-12.
místo
AS
Trenčín
1.FC
Slovácko
ŠK Slovan
Bratislava
FC Spartak
Trnava
Body Skóre Pořadí
AS
Trenčín
5:1 2:7 0:7 3 7:15 11.
1.FC
Slovácko
1:5 1:10 2:8 0 4:23 12.
ŠK Slovan
Bratislava
7:2 10:1 2:1 9 19:4 9.
FC Spartak
Trnava
7:0 8:2 1:2 6 16:4 10.


Výsledky skupina o 13.-16. místo

13.-16.
místo
MFK
Skalica
FK Dukla
Praha
FC Hradec
Králové
SK Dynamo
České
Budějovice
Body Skóre Pořadí
MFK
Skalica
3:2 0:9 2:4 3 5:15 15.
FK Dukla
Praha
2:3 0:2 1:5 0 3:10 16.
FC Hradec
Králové
9:0 2:0 3:1 9 14:1 13.
SK Dynamo
České
Budějovice
4:2 5:1 1:3 6 10:6 14.



Soupisky jednotlivých týmů

Fotogalerie z turnaje (ve fotogalerii SK Huhtamaki Okříšky na portálu zonerama.com)
 
 
 
 
 
 
 
Tabulka KP
1 Pelhřimov17
2 SK Huhtamaki Okříšky17
3 Slavoj Polná17
4 Ledeč n. Sázavou16
5 Nová Ves15
6 Sapeli Polná14
7 Kamenice n. Lipou13
8 Chotěboř12
9 Žirovnice10
10 Velké Meziříčí B10
11 Rapotice9
12 Vrchovina B5
13 Dukovany3
14 Náměšť n.O.-Vícenice0
 
 
   Narozeniny slaví
27.9.Jan Koukal
27.9.Michal Večeřa
1.10.Petr Dubský
6.10.David Malý
 
 
   Anketa
Udrží se česká repre v elitní skupině ligy národů?
ANO(26)
NE(30)
 
 
   Přístupy
Počet přístupů od 4.4.2003
1259496
Dnes 1

STATISTIKA PŘÍSTUPŮ
 
 

© Copyright 2003-2022 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)