ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

29.2.-3.3.2024 - Soustředění A-týmu v Jevišovicích

 

Od čtvrtka 29. února do neděle 3. března 2024 se uskutečnilo zimní soustředění A-týmu mužů v Jevišovicích.

Ve čtvrtek 29. února v 8 hodin ráno se naše A-mužstvo sešlo, aby společně vyrazilo do oblíbených Jevišovic, kde, stejně jako předchozí dva roky, proběhlo kondiční a herní soustředění.

Celkem se soustředění zúčastnilo až 23 hráčů (z toho 4 kluci z dorostu) a dva trenéři. Po příjezdu a ubytování v penzionu Šalomoun následovala první z celkem šesti tréninkových jednotek. Po tréninku následoval oběd, trocha odpočinku a ve 14:00 další tréninková jednotka. Čtvrteční tréninky byly určeny na kondici, střelbu a hru. Po večeři byla možnost využít místní "regenerační zařízení", které nešlo odmítnout, a tak všichni hráči vyrazili do vířivky a sauny. Po regeneraci se hráči sešli u společného stolu a hráli hry jako Poker nebo Bang!

Páteční den začal snídaní, po které následovala další tréninková jednotka. Přijeli další hráči a tak nás bylo zase víc. Po obědě následovala dlouhá pauza, protože přátelské utkání s Jevišovicemi bylo naplánované až na 18. hodinu. Zápas, který po celou dobu doprovázel déšť, jsme vyhráli 6:3 (viz info k zápasu). Následovala večeře, a pak už jen posezení v místní restauraci a opět hraní společenských her.

Sobotní den měl znovu na programu dva tréninky, které hráči odmakali. Po tom odpoledním kluci opět zrelaxovali v sauně a vířivce. Po večeři přišlo na řadu tradiční vítání nováčků, kdy nám noví kluci řekli něco málo o sobě a zazpívali svoji oblíbenou písničku.

V neděli proběhl poslední trénink, kdy už na všech byla znát velká únava. Po úvodním bagu si trenéři pro hráče připravili modelové utkání na 2 x 30 minut. Využili tak velký počet hráčů a možnost hrát 11 na 11 na celém hřišti. Po tréninku následoval poslední oběd, a pak návrat domů. Všichni zúčastnění byli moc spokojení s celým průběhem tohoto soustřední a určitě stojí za to poděkovat všem, kteří se zasloužili za jeho zorganizování.

Děkujeme!!

 
 
 
 
 
 
 
Tabulka KP
1FŠ Třebíč37
2SK Huhtamaki Okříšky37
3Chotěboř35
4Kamenice n. Lipou34
5Sapeli Polná29
6Rapotice27
7Pacov25
8Nová Ves23
9Žirovnice22
10Vrchovina B21
11Bystřice n. Pernštejnem17
12Žďár n. Sázavou B16
13Ledeč n. Sázavou16
14Velké Meziříčí B9
 
 
 
 
   Anketa
Bude A-tým po konci sezóny v TOP 3 KP?
ANO(84)
NE(38)
 
 
   Přístupy
Počet přístupů od 4.4.2003
1309187
Dnes 44

STATISTIKA PŘÍSTUPŮ
 
 
 
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)