ÚVOD - AKTUALITY
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
Mladší žáci
SoupiskaBrankař: | Pevný Šimon (2012) |
Hráč: | Adam Josef (2012), Bilanych Vasyl (2012), Brabec Jan (2012), Caha David (2012), Caha Matyáš (2011), Chaloupka Dan (2011), Chňoupek Mikuláš Petr (2011), Denner Matyáš (2013), Čajánek Martin (2012), Fiala Pavel (2012), Hodrment Daniel (2012), Horák Ivo (2012), Kejnovský Šimon (2012), Kofroň David (2011), Kolman Adam (2012), Kouba Jan (2012), Krčál Jakub (2012), Lojda Šimon (2011), Nestr Dominik (2011), Neumann Matyáš (2011), Nováček David (2011), Novák Miroslav (2011), Olšanský Oliver (2012), Pavelka Alex (2011), Pavelka Matěj (2011), Simonides Gabriel (2011), Svoboda Martin (2011), Svoboda Tadeáš (2021), Tejkal Roman (2012), Tekal Jan (2011), Tretera Šimon (2012), Vláčil Matěj (2011), Voda Václav (2012), Vodička Jan (2011), Vostal Vojtěch (2012), Yankulych Artem (2011), Široký David (2012), Šlechta Jan (2012), Štěpnička Jan (2011) |
Realizační týmRozpis a výsledky - sezóna 2023/2024
Mladší žáci
KP sk. A
1. | 28.9.2023 | 13:45 | SK Huhtamaki Okříšky - SK Bystřice nad Pernštejnem | 6:0 (3:0) | více | |
2. | 6.9.2023 | 17:00 | SK FŠ Třebíč - SK Huhtamaki Okříšky | 9:1 (3:0) | více | |
3. | 2.9.2023 | 9:00 | SK Huhtamaki Okříšky - Sokol Želetava | 2:1 (1:0) | více | |
4. | 9.9.2023 | 9:00 | FC PBS Velká Bíteš - SK Huhtamaki Okříšky | 1:1 (0:1) | více | |
5. | 16.9.2023 | 9:00 | SK Huhtamaki Okříšky - FC Chotěboř | 5:1 (2:0) | více | |
6. | 23.9.2023 | 11:00 | Slavoj Polná - SK Huhtamaki Okříšky | 2:6 (1:2) | více | |
7. | 30.9.2023 | 9:00 | SK Huhtamaki Okříšky - FC Velké Meziříčí | 4:3 (1:2) | více | |
8. | 7.10.2023 | 11:00 | AFC Humpolec - SK Huhtamaki Okříšky | 2:0 (1:0) | více | |
9. | 14.10.2023 | 9:00 | SK Huhtamaki Okříšky - SFK Vrchovina Nové Město na Moravě | 4:1 (0:0) | více | |
10. | 21.10.2023 | 9:00 | SK Huhtamaki Okříšky - FK Bohemia Světlá nad Sázavou | 1:2 (0:1) | více | |
11. | 29.10.2023 | 9:00 | FK Maraton Pelhřimov - SK Huhtamaki Okříšky | 4:0 (3:0) | více | |
KP nadstavba sk. A
1. | 7.4.2024 | 11:00 | AFC Humpolec - SK Huhtamaki Okříšky | | | |
2. | 13.4.2024 | 9:00 | SK Huhtamaki Okříšky - FC Velké Meziříčí | | | |
3. | 20.4.2024 | 9:00 | FK Maraton Pelhřimov - SK Huhtamaki Okříšky | | | |
4. | 28.4.2024 | 9:00 | SK Huhtamaki Okříšky - SK FŠ Třebíč | | | |
5. | 4.5.2024 | 9:00 | FC PBS Velká Bíteš - SK Huhtamaki Okříšky | | | |
6. | 11.5.2024 | 9:00 | SK Huhtamaki Okříšky - AFC Humpolec | | | |
7. | 18.5.2024 | 9:00 | FC Velké Meziříčí - SK Huhtamaki Okříšky | | | |
8. | 25.5.2024 | 9:00 | SK Huhtamaki Okříšky - FK Maraton Pelhřimov | | | |
9. | 1.6.2024 | 11:00 | SK FŠ Třebíč - SK Huhtamaki Okříšky | | | |
10. | 8.6.2024 | 9:00 | SK Huhtamaki Okříšky - FC PBS Velká Bíteš | | | |
Mladší žáci "B"
OP sk. B
1. | 4.10.2023 | 16:30 | TJ Sokol Přibyslavice - SK Huhtamaki Okříšky | 3:15 (2:6) | více | |
2. | 27.8.2023 | 9:30 | SK Huhtamaki Okříšky - Sokol Želetava "B" | 2:0 (1:0) | více | |
3. | 3.9.2023 | 9:00 | FC Police u Jemnice - SK Huhtamaki Okříšky | 2:6 (1:5) | více | |
4. | 10.9.2023 | 9:30 | SK Huhtamaki Okříšky - Volný los | : (:) | více | |
5. | 17.9.2023 | 10:00 | Volný los (SK FŠ Třebíč "C") - SK Huhtamaki Okříšky | : (:) | více | |
6. | 24.9.2023 | 9:30 | SK Huhtamaki Okříšky - 1.FC Jemnicko | 4:8 (3:5) | více | |
7. | 29.9.2023 | 17:00 | S.K. Blatnice - SK Huhtamaki Okříšky | 11:2 (7:1) | více | |
8. | 18.10.2023 | 16:30 | SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Přibyslavice | 6:1 (3:1) | více | |
9. | 15.10.2023 | 9:00 | Sokol Želetava "B" - SK Huhtamaki Okříšky | 0:6 (0:1) | více | |
10. | 22.10.2023 | 9:30 | SK Huhtamaki Okříšky - FC Police u Jemnice | 4:1 (2:1) | více | |
11. | 29.10.2023 | 10:00 | Volný los - SK Huhtamaki Okříšky | : (:) | více | |
12. | 5.11.2023 | 9:30 | SK Huhtamaki Okříšky - Volný los (SK FŠ Třebíč "C") | : (:) | více | |
13. | 30.8.2023 | 17:00 | 1.FC Jemnicko - SK Huhtamaki Okříšky | 3:5 (1:1) | více | |
14. | 20.9.2023 | 16:30 | SK Huhtamaki Okříšky - S.K. Blatnice | 4:5 (3:5) | více | |
OP Zlatá skupina
1. | 23.3.2024 | 10:00 | 1.FC Jemnicko - SK Huhtamaki Okříšky | | | |
2. | 31.3.2024 | 9:30 | SK Huhtamaki Okříšky - Volný los | | | |
3. | 7.4.2024 | 10:00 | SK Valeč - SK Huhtamaki Okříšky | | | |
4. | 14.4.2024 | 9:30 | SK Huhtamaki Okříšky - S.K. Blatnice | | | |
5. | 21.4.2024 | 13:15 | TJ Vladislav - SK Huhtamaki Okříšky | | | |
6. | 28.4.2024 | 9:30 | SK Huhtamaki Okříšky - FC Náměšť nad Oslavou - Vícenic | | | |
7. | 5.5.2024 | 10:00 | FK Rudíkov - SK Huhtamaki Okříšky | | | |
8. | 8.5.2024 | 16:30 | SK Huhtamaki Okříšky - 1.FC Jemnicko | | | |
9. | 12.5.2024 | 10:00 | Volný los - SK Huhtamaki Okříšky | | | |
10. | 19.5.2024 | 9:30 | SK Huhtamaki Okříšky - SK Valeč | | | |
11. | 26.5.2024 | 10:00 | S.K. Blatnice - SK Huhtamaki Okříšky | | | |
12. | 2.6.2024 | 9:30 | SK Huhtamaki Okříšky - TJ Vladislav | | | |
13. | 8.6.2024 | 14:30 | FC Náměšť nad Oslavou - Vícenic - SK Huhtamaki Okříšky | | | |
14. | 16.6.2024 | 9:30 | SK Huhtamaki Okříšky - FK Rudíkov | | | |