Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Přátelské utkání - Starší žáci
9.3.2024, 9:00, (Zimní liga - ÚT Třešť)

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Bedřichov   7:3 (2:2)
branky: Kružík 2, Novotný 2, Gajdoš, Kouba, vlastní

sestava: Ježek – Hašek, Kratochvíl, Lojda, Kouba – Gajdoš, Kirchdorfer, Novotný, Kružík – Čermák, Klement (Tekal, Štěpnička, Vláčil, Caha)

K dalšímu utkání Zimní ligy jsme nastoupili v rámci zimního soustředění, tudíž jsme byli v plné sestavě, doplněni o mladší žáky, kteří s námi absolvovali soustředění.
Soupeř nastoupil s divizní sestavou ročníku U14. V prvním poločasu jsme měli územní převahu a tu jsme využili k vstřelení dvou branek, na které ale soupeř z brejkových situací dokázal odpovědět a tak byl stav po půli 2:2. Do druhého poločasu jsme udělali několik změn v rozestavení a začali soupeře přehrávat, což vyústilo k vstřelení dalších pěti branek. Naopak jsme inkasovali smolný gól po teči obránce do protipohybu brankáře. Na závěr nutno podotknout, že se jednalo o velmi kvalitní utkání z obou stran, které bylo skvělou prověrkou před nadcházející jarní částí sezóny.