Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

SK Huhtamaki Okříšky - Sokol Třebenice
5:2 (4:2)

12.10.2013, 15:00

branky: Valenta Aleš 2x, Brestovský David, Klíma Jan, Zeman Michal

žluté karty: Brestovský David, Jeřábek Jan, Salát Radek, Večeřa Tomáš, Zeman Michal

Sestava: Syrový - Ryšavý Z., Zeman P., Večeřa T., Jeřábek - Brestovský (88. Binka), Ryšavý R., Zeman M., Dokulil (76. Salát) - Valenta, Klíma

Domácí na svého soupeře vlítli a za jedenáct minut vedli 3:0. Poté trochu polevili a hosté v 32. minutě snížili, ale za minutu vrátil domácím třígólový náskok Valenta. Poslední slovo v prvním poločase měli hosté a Smilek snížil na 4:2.
Ve druhé půli se hosté tlačili do útoku v naději na kontaktní branku, ale pozorná obrana okříšské rezervy je k ničemu než ke střelám z dálky nepustila. A tak o konečné podobě výsledku rozhodla branka Michala Zemana v poslední minutě.