ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

FK Kovofiniš Ledeč n/S - SK Huhtamaki Okříšky
5:1 (0:0)

18.9.2016, 15:30

branky: Bastl Vít


rozhodčí: PORUPKA František - ROSICKÝ Pavel, KRONDRÁF Jan
delegát: HRKAL Václav

sestava: Ferdan - Tekal, Voda (7. Binka), Dočkal, Ryšavý Z. - Ryšavý R., Jůza (72. Rampír F.), Dočekal, Dubský - Tůma (79. Mašek), Bastl

Z Třebíčského deníku
reportáž
V prvním poločase domácí tlačili na zadní vrátka Okříšek, ale marně. Velkou šanci spálil Trpišovský, na druhé straně se ještě do poločasu vyznamenal Bezděk. "Věděli jsme, že soupeř hraje hodně ze zabezpečené obrany a zápas rozhodne první gól," řekl ledečský trenér Zdeněk Jungvirt. Po přestávce golman Ferdan fauloval Jana Peška a Nepovím z pokutového kopu poslal Ledeč do vedení. Hosté museli otevřít hru a na to Ledeč čekala. Do 80. minuty přidala další čtyři góly, hostující Bastl výsledek už pouze korigoval.

Tiskovka
Martin Mašek - asistent trenéra Okříšek
První půlka byla vyrovnaná. Ve druhém poločase nakopla soupeře penalta a po našich chybách vstřelil další dvě branky. My jsme neproměnili naše šance a dostali lekci z produktivity. Fotbal se hraje na góly.

Zdeněk Jungvirt - trenér Ledče nad Sázavou
Věděli jsme, že to bude o prvním gólu. V prvním poločase jsme spálili šance, ale podržel nás i Bezděk. Ve druhém poločase se nám podařilo vstřelit branku, soupeř musel hru otevřít a nám to tam napadalo.
 

© Copyright 2003-2019 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)