žluté karty: Dubský Petr, Zeman Michal, Široký Ondřej

rozhodčí: FRIDRICHOVSKÝ Miroslav - DVOŘÁK Jan, ŠŤASTNÝ Jakub
delegát: VRZÁČEK Miroslav

sestava: Fiala - Tekal, Dočkal (85. Binka), Mašek, Ryšavý Z. - Dubský (86. Bulant), Široký, Dočekal, Ryšavý R. - Tůma (81. Rampír F.), Zeman

Z Třebíčského deníku
reportáž
Domácí zahodili hned v úvodu dvě velké šance. Fiala vychytal hlavičku Navrátila, a i s dorážkou si věděl rady. I další velkou šanci měli hráči Polné, jenže Szabó mířil vedle. Dál se hrálo podle Sapeli, jenže střelecká nemohoucnost kazila dobrý dojem. Macko střílel jen do břevna, Szabó, Barák ani Navrátil do černého také nezamířili. A tak přišel trest, když těsně před půlkou hosté poslali přesný centr do vápna, kde nekrytý Dubský otevřel skóre - 0:1!
Aby toho nebylo na domácí málo, tak hned zkraje druhé půlky proměnil Dočkal penaltu a Polná musela dohánět už dvoubrankové manko. Snaha domácích se upřít nedala, jenže se zakončením byl problém. Šance opět byly, ale Fiala čisté konto udržel, takže vítěz byl jasný.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Domácí nás od začátku zatlačili a měli tři velké šance. My jsme to ustáli, začali se osmělovat a postupně vyrovnali hru. Po další šanci soupeře jsme udeřili. Ve druhé půli se tým Sapeli snažil, ale i my jsme měli hodně dobrých momentů a jeden z nich přetavili v gól z penalty. Domácí tlačili, ale kluci vzadu hráli obětavě a skvěle zachytal Fiala. To byl klíč k vítězství. Musím celý náš tým pochválit za bojovný, zodpovědný a kolektivní výkon.

Jiří Babínek - trenér Sapeli Polná
V první půli jsme hráli víc na krásu, než na účel, pohrdli jsme spoustou šancí a v poslední minutě první půle jsme inkasovali. Když jsme za to chtěli v druhé půli pořádně vzít, tak přišla hned rána do vazu v podobě pokutového kopu. Do konce zápasu jsme se snažili dobýt Fialovu svatyni. Bohužel neúspěšně.