ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2017/2018 - 10. kolo

FC Velké Meziříčí B - SK Huhtamaki Okříšky
0:0 (0:0)

8.10.2017, 14:00

žluté karty: Dočekal Martin, Tůma Radek, Široký Ondřej


rozhodčí: POJEZNÝ Karel - MACHAČ Lukáš, HOLUB Miroslav

sestava: Fiala - Binka, Mašek, Tekal, Večeřa I. (31. Zeman) - Ryšavý Z., Široký, Dočekal, Ryšavý R. - Tůma, Dubský

Z Třebíčského deníku
reportáž
První poločas se plně odehrával v režii domácí rezervy Velkého Meziříčí. Okříšky pozorně bránily a domácí se jen s obtížemi dostávali do příležitostí. Ve 22. minutě se mezi hostujícími obránci šikovně protáhl Krčál, ale k zakončení mu chyběl jeden krok. Okříšky se dostaly do šance ve 28. minutě, po brejku se málem prosadil Tůma. Ve 32. minutě dvakrát šikovně centroval Mužátko, ale Krčál ani Pech neuspěli.
Po změně stran pokračovala stejná partie. Rozhodující moment mohl přijít v 83. minutě, Pech vypíchl špatnou malou domů hostující obrany, Fiala jej napoprvé vychytal, stejně tak zasáhl i při dalších dvou dorážkách opět Pecha a Crkala.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Domácí byli od začátku více v držení míče, ale my jsme pozorně bránili, a tak se většina zápasu odehrávala mezi šestnáctkami. My jsme hrozili ze standardních situací, ale žádná se neujala. Soupeř měl velkou šanci v závěru, ale sólo i následné dvě dorážky Fiala skvěle zlikvidoval. Více větších šancí si týmy nevytvořily, a tak se body spravedlivě dělily.

Petr Munduch - trenér Velkého Meziříčí
Měli jsme herní převahu, drželi jsme míč, ale do šancí jsme se dostávali jen s velkými obtížemi. Před zápasem bych remízu bral, po tom průběhu mě spíš mrzí. V konečném důsledku je ale asi zasloužená.


Odehrané minuty v zápase:
Binka Tomáš90 min.
Dočekal Martin90 min.
Dubský Petr90 min.
Fiala Libor90 min.
Mašek Martin90 min.
Ryšavý Radek90 min.
Ryšavý Zdeněk90 min.
Tekal Jan90 min.
Tůma Radek90 min.
Široký Ondřej90 min.
Zeman Michal59 min.
Večeřa Ivoš31 min.
 

© Copyright 2003-2022 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)