ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FC Chotěboř - SK Huhtamaki Okříšky
3:0 (1:0)

21.10.2017, 14:30

žluté karty: Široký Ondřej


rozhodčí: PORUPKA František - ROSICKÝ Pavel, NOVÁK Filip

sestava: Fiala - Tekal, Dočkal, Mašek M., Binka (79. Novotný Š.) - Ryšavý Z. (69. Dufek), Dočekal, Široký, Ryšavý R. - Dubský, Tůma (79. Mašek L.)

Z Třebíčského deníku
reportáž
Domácí k zápasu k zápasu s nepříjemným soupeřem přistoupili zodpovědně, a to se jim vyplatilo. V prvním poločase, šli v 18. minutě do vedení, kdy se jim nejprve povedla odvrátit soupeřova standardka a rychlý kontr zakončil křižnou střelou Jiří Hlaváček.
Další branka přišla až po změně stran, kdy využili domácí chyby obránců, Bělovský našel hlavu Martina Odvářky, který zamířil do šibenice. O chvilku později navýšil po brejku Hanousek na 3:0 a bylo rozhodnuto. Chotěboř soupeře k vážnějšímu ohrožení branky nepustila.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Zápas se nám moc nepodařil. Přestože Chotěboř měla trávník ve výborném stavu, hrálo se na umělé trávě. To nám moc nesvědčí a taky se to projevilo. Hráčům dělalo od začátku problémy zpracování a kontrola míče. Po určitém čase jsme si zvykli, ale výkon se moc nezlepšil. Soupeř dal po našich dvou chybách góly a to rozhodlo. My jsme neměli za celé utkání výraznější šanci, a tak body zaslouženě zůstaly v Chotěboři.

Josef Soural - trenér Chotěboře
Okříšky jsou nepříjemný soupeř. Fotbal s nima bolí, což nám nevyhovuje, ale popasovali jsme se s tím na umělce slušně. Nevzpomínám si na vážnější situace soupeře, kromě standardních situací. Nepustili jsme je do ničeho. Jsem spokojený za poctivý přístup.


Odehrané minuty v zápase:
Dočekal Martin90. min.
Dočkal Tomáš90. min.
Dubský Petr90. min.
Fiala Libor90. min.
Mašek Martin90. min.
Ryšavý Radek90. min.
Tekal Jan90. min.
Široký Ondřej90. min.
Binka Tomáš79. min.
Tůma Radek79. min.
Ryšavý Zdeněk69. min.
Dufek Ondřej21. min.
Mašek Lukáš11. min.
Novotný Štěpán11. min.
 

© Copyright 2003-2018 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)