rozhodčí: PORUPKA František - ROSICKÝ Pavel, NOVÁK Filip

sestava: Fiala - Tekal, Dočkal, Mašek M., Binka (79. Novotný Š.) - Ryšavý Z. (69. Dufek), Dočekal, Široký, Ryšavý R. - Dubský, Tůma (79. Mašek L.)

Z Třebíčského deníku
reportáž
Domácí k zápasu k zápasu s nepříjemným soupeřem přistoupili zodpovědně, a to se jim vyplatilo. V prvním poločase, šli v 18. minutě do vedení, kdy se jim nejprve povedla odvrátit soupeřova standardka a rychlý kontr zakončil křižnou střelou Jiří Hlaváček.
Další branka přišla až po změně stran, kdy využili domácí chyby obránců, Bělovský našel hlavu Martina Odvářky, který zamířil do šibenice. O chvilku později navýšil po brejku Hanousek na 3:0 a bylo rozhodnuto. Chotěboř soupeře k vážnějšímu ohrožení branky nepustila.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Zápas se nám moc nepodařil. Přestože Chotěboř měla trávník ve výborném stavu, hrálo se na umělé trávě. To nám moc nesvědčí a taky se to projevilo. Hráčům dělalo od začátku problémy zpracování a kontrola míče. Po určitém čase jsme si zvykli, ale výkon se moc nezlepšil. Soupeř dal po našich dvou chybách góly a to rozhodlo. My jsme neměli za celé utkání výraznější šanci, a tak body zaslouženě zůstaly v Chotěboři.

Josef Soural - trenér Chotěboře
Okříšky jsou nepříjemný soupeř. Fotbal s nima bolí, což nám nevyhovuje, ale popasovali jsme se s tím na umělce slušně. Nevzpomínám si na vážnější situace soupeře, kromě standardních situací. Nepustili jsme je do ničeho. Jsem spokojený za poctivý přístup.