žluté karty: Dočekal Martin, Dubský Petr, Mašek Martin, Tůma Radek

rozhodčí: STRAKA Karel - BENEŠ Jiří, PAVLAS Jiří
delegát: DOBROVOLNÝ Zdeněk

sestava: Fiala - Ryšavý Z., Tekal, Mašek M., Binka - Ryšavý R., Dočekal, Zeman, Tůma (90. Rampír) - Dubský, Bastl (62. Večeřa I.)

Okresní derby začali lépe hostující hráči, když se v 8. minutě ke střele dostal Havelka, ale domácí brankář jej vychytal. Domácí odpověděli ve 13. minutě Dubským, ale jeho pokus skončil těsně vedle. Poté začali být aktivnější hosté, ale jejich pokusy končily vedle domácí branky. Největší šanci na změnu skóre měl ve 38. minutě po rohu hostující Neumann, ale jeho pokus skončil na břevně domácí branky.
Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, když střelu Bastla vyrazil hostující brankář k Tůmovi a jeho střela skončila těsně nad. Vzápětí se v samostatném úniku ocitl hostující Neumann, ale s jeho zakončením neměl domácí Fiala problém. V 73. minutě po nedorozumění domácí obrany se k míči dostal hostující Cejpek, ale jeho pokus skončil těsně vedle. Už to vypadalo, že si body obě mužstva rozdělí, ale v 87. minutě domácí zahrávali z vlastní poloviny trestný kop, který skvěle zpracoval Ryšavý Radek a přihrál do pokutového území a nejrychleji u míče byl domácí střelec Dubský a špičkou nohy míč před hostujícím brankářem uklidil do branky 1:0.

Z Třebíčského deníku - Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Na začátku jsme hráli velmi dobře a vypracovali si tři čisté šance, ale žádnou neproměnili. To hosty uklidnilo a až do přestávky byli aktivní a nebezpeční. Jednou nastřelili břevno a jednou výborně zasáhl Fiala. Po přestávce jsme byli aktivnější my, ale další tři dobré šance Bastl, Tůma, ani Dubský neproměnili. Naštěstí se hosté také nepotkali se střeleckou muškou a znovu čaroval Fiala. Rozhodla až v závěru hezký akce z levé strany, kterou Dubský zakončil skluzem. Kluci opět zabojovali a některé akce, zejména na začátku obou poločasů, se museli divákům líbit.

Richard Chylík - trenér Koutů
Utkání se divákům muselo líbit. Hrál se otevřený fotbal ve vysokém tempu a k vidění byly čtyři dobré příležitosti na obou stranách. Domácí po jedné pěkné kombinaci skórovali tři minuty před koncem a my už odpovědět nedokázali. Štěstí a trošičku víc chuti po vítězství bylo na domácí straně. Můžeme soupeři jen poblahopřát, ale pozitivem je, že se náš výkon oproti prvnímu zápasu zvedl. Teď už zbývá na to v dalším kole navázat.