žluté karty: Dubský Petr, Mašek Martin, Tůma Radek

rozhodčí: FOTR Jan - TERBER Ondřej, JANOVSKÝ Aleš
delegát: BOBEK Josef

sestava: Fiala - Večeřa I., Mašek M., Dočkal, Binka (70. Němec) - Ryšavý R., Zeman, Dočekal, Rampír (83. Mašek L.) - Dubský (82. Bulant), Tůma

Ve 3. minutě utekl hostující Pohan a domácí prohrávali 0:1. Okříšky svého soupeře přitlačily a vytvářely si i šance. Nejprve centroval Dubský a Tůmovu hlavičku zlikvidoval Žáček. Poté střílel Zeman těsně vedle a střelu Rampíra vyrazil Žáček. Ve 20. minutě hosté dali domácím druhou lekci z produktivity. Tentokrát Pohan v úniku předložil Jančíkovi a ten skóroval do prázdné branky. Na druhé straně po centru Zeman hlavičkoval do břevna a dorážku Rampíra chytil na brankové čáře Žáček.
Hned po změně stran zmrazil domácí diváky Jančík, který střelou ze šestnáctky mířil přesně. Obraz hry byl stejný jako v prvním poločasu, domácí tlačili, ale prokletí střelecké impotence nezlomili. V 56. minutě přiťukl Tůma Dubskému, ale tomu v rozhodující chvíli míč odskočil. O deset minut později hlavičkoval nebezpečně Rampír. V 82. minutě přihrál Tůma osamocenému Dočkalovi a ten z penalty přestřelil Žáčkovu branku.