rozhodčí: KRONDRÁF Jan - JAHODA Jaroslav, PETRLÍK Ladislav
delegát: VIDLÁK Karel

sestava: Fiala - Tekal, Dočkal, Mašek, Večeřa I. (81. Binka) - Ryšavý R., Dočekal, Dubský, Ryšavý Z. (80. Rampír F.) - Bastl, Tůma

Z Třebíčského deníku
reportáž
Okříšky začaly zostra a hned v první minutě měl po zaváhání domácí obrany dobrou příležitost Tůma. Ten samý hráč stál ve 23. minutě na konci pěkné kombinace, po níž se hosté dostali do vedení. Nová Ves odpověděla za dalších dvanáct minut, odražený míč poklidil do sítě František Nečas.
Vstup do druhého dějství vyšel domácím perfektně. Po dvou minutách hry krásně zakroutil centr s chutí hrající Jan Nečas a Havlík měl hlavou snadnou úlohu - 2:1. Okříšky mohly vyrovnat v 65. minutě, ale Bastl hlavou ve stoprocentní šanci trefil pouze tyč. Ve zbytku zápasu mohli hráči Nové Vsi několikrát své vedení pojistit, ale bez efektu.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Začali jsme výborně, dobře kombinovali, naše hra vyústila ve vedoucí gól Tůmy, který průnikovou přihrávku Radka Ryšavého zakončil do prázdné. Domácím se podařil rychlý brejk a z dorážky přišlo vyrovnání. Nová Ves hrozila ze standardních situací a jedna jim hned na začátku druhé půle vyšla. My jsme se tlačili za vyrovnáním, ale Bastl, Tůma ani Dubský šance nevyužili. Soupeř měl po brejcích ještě tři šance, které Fiala vychytal. Bastl trefil tyč a potom výborně zasáhl po jeho přímém kopu domácí brankář. Zápasu by slušela remíza. Kluci si zaslouží pochvalu za bojovnost i nasazení, ale nebylo nám přáno.

Radek Šikola - trenér Nové Vsi
Úvod nám nevyšel, dali jsme hostům příliš prostoru. Po inkasované brance jsme převzali otěže zápasu a podařilo se nám do půle vyrovnat. Rozhodlo to, že jsme šli na začátku druhé půle do vedení, což hosty hodně srazilo. Škoda jen, že jsme další tři stoprocentní tutovky nevyužili, závěr mohl být klidnější.