žluté karty: Bastl Vít, Dočkal Tomáš, Tůma Radek

rozhodčí: PAVLAS Jiří - ŠVEHLA Marek, ŠŤASTNÝ Jakub
delegát: ŠVARC Libor

sestava: Fiala - Tekal, Mašek, Dočkal, Binka - Dufek (81. Široký), Dubský, Dočekal, Ryšavý R. - Tůma (90. Ryšavý Z.), Bastl

Z Třebíčského deníku
reportáž
Domácí začali velkým tlakem, ale jejich akce vedli pouze po velké vápno. Potom se hra začala vyrovnávat a tři minuty před poločasem utekli hosté do otevřené obrany a Bastl dostal Okříšky do vedení.
Po hodině hry předvedli pěknou křídelní akci domácí, na jejím konci byl Jan Pešek, který překonal Fialu a vyrovnal na 1:1. Následně Fiala vychytal sólo Trpišovského i hlavičku Prchala. Domácí se snažili dát vítězný gól, ale přáno jim nebylo.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Odehráli jsme utkání různých poločasů. V prvním jsme po počátečním tlaku domácích hru vyrovnali a měli i více šancí. Ale Bastl a Dufek přehazovali vyběhnuvšího brankáře, ani jeden netrefil bránu. Gólman perfektně vytáhl i dělovku Tekala. Ve druhé půli převzali taktovku domácí a zaslouženě vyrovnali. My jsme spoléhali na brejky, ale Tůma ani aktivní Bastl brankáře nepřekonali. Fiala vychytal sólový nájezd domácích, a tak se body zaslouženě dělily.

Martin Turek - asistent trenéra Ledeč nad Sázavou
Hrál se vyrovnaný fotbal, hosté byli dobře organizovaní směrem dozadu. My jsme si myslím zasloužili o gól vyhrát, ale výborně Okříškám zachytal gólman Fiala.