branky: Bastl Vít, Dočekal Martin, Mašek Martin

žluté karty: Večeřa Ivo

rozhodčí: DVOŘÁK Jan - MACHAČ Lukáš, MÜLLER Jiří
delegát: PROKEŠ Jan

sestava: Fiala - Binka, Dočkal, Mašek M., Tekal - Ryšavý R. (52. Široký), Dočekal, Dubský (83. Mašek L.), Večeřa (73. Ryšavý Z.) - Tůma, Bastl

Okresní derby začali lépe hosté, když se po centru Netrdy dostal ke střele Barák, ale jeho střela skončila těsně nad domácí brankou. Domácí zahrozily v 11. minutě, když po centru Radka Ryšavého hlavičkoval nad hostující branku Bastl. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, což se muselo divákům líbit. Ve 30. minutě se po rohu Radka Ryšavého dostal k hlavičce domácí Bastl a vstřelil úvodní branku utkání - 1:0. Hosté mohli vzápětí srovnat, ale se střelami Hoška a poté i se střelou Kurtina si domácí brankář poradil.
Začátek druhého poločasu měli lepší domácí, když z otočky pálil Tůma těsně vedle hostující branky. Hosté měli šanci na vyrovnání ve 49. minutě, když se za domácí obranu dostal Barák, ale s jeho pokusem si Fiala poradil. V 73. minutě se domácí dočkali branky, když po rozehraném trestném kopu hlavičkoval do břevna Martin Mašek a odražený balon vrátil do sítě Dočekal - 2:0. Hostující hráči se snažili o vstřelení branky, ale domácí pozorně bránili a spoléhali na brejky. Po jednom brejku byl faulován domácí Dubský. K trestnému kopu se postavil Tůma a připravil střeleckou pozici pro Širokého a jeho střelu patičkou změnil směr Martin Mašek a stanovil konečný výsledek utkání na 3:0. Důležité body tak zůstaly v Okříškách.