ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SK Huhtamaki Okříšky - FK Jaroměřice n/R
3:0 (1:0)

10.9.2017, 16:00

branky: Bastl Vít, Dočekal Martin, Mašek Martin

žluté karty: Večeřa Ivo


rozhodčí: DVOŘÁK Jan - MACHAČ Lukáš, MÜLLER Jiří
delegát: PROKEŠ Jan

sestava: Fiala - Binka, Dočkal, Mašek M., Tekal - Ryšavý R. (52. Široký), Dočekal, Dubský (83. Mašek L.), Večeřa (73. Ryšavý Z.) - Tůma, Bastl

Okresní derby začali lépe hosté, když se po centru Netrdy dostal ke střele Barák, ale jeho střela skončila těsně nad domácí brankou. Domácí zahrozily v 11. minutě, když po centru Radka Ryšavého hlavičkoval nad hostující branku Bastl. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, což se muselo divákům líbit. Ve 30. minutě se po rohu Radka Ryšavého dostal k hlavičce domácí Bastl a vstřelil úvodní branku utkání - 1:0. Hosté mohli vzápětí srovnat, ale se střelami Hoška a poté i se střelou Kurtina si domácí brankář poradil.
Začátek druhého poločasu měli lepší domácí, když z otočky pálil Tůma těsně vedle hostující branky. Hosté měli šanci na vyrovnání ve 49. minutě, když se za domácí obranu dostal Barák, ale s jeho pokusem si Fiala poradil. V 73. minutě se domácí dočkali branky, když po rozehraném trestném kopu hlavičkoval do břevna Martin Mašek a odražený balon vrátil do sítě Dočekal - 2:0. Hostující hráči se snažili o vstřelení branky, ale domácí pozorně bránili a spoléhali na brejky. Po jednom brejku byl faulován domácí Dubský. K trestnému kopu se postavil Tůma a připravil střeleckou pozici pro Širokého a jeho střelu patičkou změnil směr Martin Mašek a stanovil konečný výsledek utkání na 3:0. Důležité body tak zůstaly v Okříškách.


Odehrané minuty v zápase:
Bastl Vít90. min.
Binka Tomáš90. min.
Dočekal Martin90. min.
Dočkal Tomáš90. min.
Fiala Libor90. min.
Mašek Martin90. min.
Tekal Jan90. min.
Tůma Radek90. min.
Dubský Petr83. min.
Večeřa Ivo73. min.
Ryšavý Radek52. min.
Široký Ondřej38. min.
Ryšavý Zdeněk17. min.
Mašek Lukáš7. min.
 

© Copyright 2003-2018 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)