ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TJ Dálnice Speřice - SK Huhtamaki Okříšky
1:2 (1:1)

24.9.2017, 15:30

branky: Mašek Martin, vlastní

žluté karty: Binka Tomáš, Tůma Radek, Večeřa Ivo, Široký Ondřej


rozhodčí: PŮLPÁN Ondřej - ŠKORPÍK Martin, KŮRKA Jaroslav
delegát: ŠIMÁK Martin

sestava: Fiala - Večeřa I., Tekal, Mašek M., Binka - Ryšavý R. (64. Bastl), Široký (87. Zeman), Dočekal, Ryšavý Z. - Dubský, Tůma (85. Mašek L.)

Z Třebíčského deníku
reportáž
Domácí sehráli smolný zápas. V prvém poločase se ujali vedení ve 28. minutě krásnou střelou Martina Pohana ml. a další šance nevyužili. Hlavně ta, kterou měl Sladký, volala po druhém gólu. A tak udeřilo na druhé straně, po rychlém protiútoku hostů si srazil míč do vlastní sítě Alenka. V 53. minutě se krásně prokličkoval se šance Martin Pohan ml., ale trefil tyč. Opět tedy udeřilo na druhé straně, po rohu hlavou rozhodl M. Mašek. Domácí se sice snažili, ale v závěrečných minutách už toho na hostující obranu moc nevymysleli.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Těžký zápas. Domácí hrají dobrý kombinační fotbal a od začátku se na nás tlačili, dali i krásný gól. My jsme vyráželi do brejků a po jednom z nich srovnali. Ve druhé půli byl obraz hry podobný, ale i my jsme si vypracovali šance. Domácí z rychlého protiútoku trefili tyč. Nám pak vyšla standardka. Domácí hráli vabank, my jsme třikrát postupovali sami na brankáře, ale neuspěli.

Jiří Holenda - trenér Speřic
Pro nás to byl smolný zápas. Okříšky bránily od půlky, vytvořily si tři šance, z toho dvě po našich chybách, a vstřelily z toho dva góly. My jsme vyložených šancí měli alespoň šest, ale dali jen jeden gól. V tom byl nejzásadnější rozdíl mezi námi a soupeřem. S hrou jsem spokojený, s výsledkem nikoliv.


Odehrané minuty v zápase:
Binka Tomáš90. min.
Dočekal Martin90. min.
Dubský Petr90. min.
Fiala Libor90. min.
Mašek Martin90. min.
Ryšavý Zdeněk90. min.
Tekal Jan90. min.
Večeřa Ivo90. min.
Široký Ondřej87. min.
Tůma Radek85. min.
Ryšavý Radek64. min.
Bastl Vít26. min.
Mašek Lukáš5. min.
Zeman Michal3. min.
 

© Copyright 2003-2018 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)