ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TJ Dálnice Speřice - SK Huhtamaki Okříšky
1:2 (1:1)

24.9.2017, 15:30

branky: Mašek Martin, vlastní 

žluté karty: Binka Tomáš, Tůma Radek, Večeřa Ivo, Široký Ondřej


rozhodčí: PŮLPÁN Ondřej - ŠKORPÍK Martin, KŮRKA Jaroslav
delegát: ŠIMÁK Martin

sestava: Fiala - Večeřa I., Tekal, Mašek M., Binka - Ryšavý R. (64. Bastl), Široký (87. Zeman), Dočekal, Ryšavý Z. - Dubský, Tůma (85. Mašek L.)

Z Třebíčského deníku
reportáž
Domácí sehráli smolný zápas. V prvém poločase se ujali vedení ve 28. minutě krásnou střelou Martina Pohana ml. a další šance nevyužili. Hlavně ta, kterou měl Sladký, volala po druhém gólu. A tak udeřilo na druhé straně, po rychlém protiútoku hostů si srazil míč do vlastní sítě Alenka. V 53. minutě se krásně prokličkoval se šance Martin Pohan ml., ale trefil tyč. Opět tedy udeřilo na druhé straně, po rohu hlavou rozhodl M. Mašek. Domácí se sice snažili, ale v závěrečných minutách už toho na hostující obranu moc nevymysleli.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Těžký zápas. Domácí hrají dobrý kombinační fotbal a od začátku se na nás tlačili, dali i krásný gól. My jsme vyráželi do brejků a po jednom z nich srovnali. Ve druhé půli byl obraz hry podobný, ale i my jsme si vypracovali šance. Domácí z rychlého protiútoku trefili tyč. Nám pak vyšla standardka. Domácí hráli vabank, my jsme třikrát postupovali sami na brankáře, ale neuspěli.

Jiří Holenda - trenér Speřic
Pro nás to byl smolný zápas. Okříšky bránily od půlky, vytvořily si tři šance, z toho dvě po našich chybách, a vstřelily z toho dva góly. My jsme vyložených šancí měli alespoň šest, ale dali jen jeden gól. V tom byl nejzásadnější rozdíl mezi námi a soupeřem. S hrou jsem spokojený, s výsledkem nikoliv.
 

© Copyright 2003-2019 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)