žluté karty: Tekal Jan, Tůma Radek, Večeřa Ivo, Široký Ondřej

rozhodčí: VONEŠ Jakub - STEHLÍK Michal, PORUPKA František
delegát: BENEŠ Jaroslav

sestava: Fiala - Binka, Tekal, Mašek M., Večeřa I. - Ryšavý Z. (63. Zeman), Široký, Dočekal, Ryšavý R. - Dubský, Tůma

Do utkání vstoupili lépe domácí, když již ve 2. minutě zahrávali rohový kop a Tekalovu hlavičku zázračně vytáhl hostující brankář na další roh, který hosté odvrátili. Pořekadlo nedáš - dostaneš se naplnilo v 5. minutě, když hosté založili po pravé straně rychlý protiútok a po centru do vápna nikým nepokrytý Mazanec nedal Fialovi šanci – 0:1. Vzápětí mohlo být s domácími ještě hůře, když střílel z nadějné pozice Mazač, jeho střela skončila těsně vedle. Domácí mohli srovnat v 11. minutě, když dostal přihrávku za obranu Mašek, ale proti jeho střele skvěle zakročil hostující brankář. Další možnost měl domácí Tůma po samostatném úniku jeho střelu zneškodnil skvělý hostující brankář.
Ve druhém poločase mohli zvýšit vedení hosté, když ve 49. minutě po rychlém protiútoku střílel Poul, ale jeho střelu Fiala zneškodnil. V 55. minutě se ke střele z hranice pokutového území dostal domácí Ryšavý R., ale jeho pokus vyhlavičkoval hostující obránce na roh. Další možnost k vyrovnání měl domácí Dubský, ale sám před brankou hostí střílel vedle. V 62. minutě byl ve vápně hostí faulován domácí Tůma a nařízený pokutový kop sám proměnil - 1:1. Domácí se snažili vstřelit další branku, ale Ryšavý R. nepochopitelně ze 2 metrů přestřelil prázdnou branku. Hosté udeřili v 70. minutě, když se míč dostal po závaru před domácí brankou k Homolkovi a ten postřelil vše co před ním stálo - 1:2. Domácí se hnali za vyrovnáním, ale šance Tekala a Maška zlikvidoval hostující brankář, a když těsně před koncem utkání měli možnost zahrávat domácí trestný kop, tak jej Tůma poslal na tyč hostující branky. Utkání se muselo divákům líbit, jelikož se šance střídali na obou stranách a skončilo šťastným vítězstvím hostů.

Z Třebíčského deníku - Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Odehráli jsme velmi dobré utkání, ale se šťastným koncem pro soupeře. Hned v prvních dvou minutách jsme šli dvakrát sami na brankáře, ale tutovky neproměnili a hosté se hned z první šance ujali vedení. Ve druhém poločase jsme se vrhli do útoku a vytvořili si spoustu šancí, ale kromě proměněné penalty jsme v koncovce vyhořeli. Takže jsme nezískali ani bod.

Martin Moravec - trenér Pelhřimova
Jsem moc rád, že jsme to zvládli za tři body. V prvním poločase jsme měli navrch, mohli jsme vést i více než o jednu branku. V tom druhém domácí zjednodušili hru, nakopávali míče, chvíli hráli i na tři útočníky. Měli jsme i jistou dávku štěstí a výborný výkon podal brankář Marek Dvořák.