14.10.2017, 14:30

branky: Dufek Ondřej 3x, Jůza Jaroslav, Molák Petr, Novotný Štěpán

rozhodčí: SÁRKÁNY Martin

sestava: Ferdan - Kšír, Večeřa M., Novotný Š., Dokulil J. - Vostal (55. Salát), Jůza (64. Vochyán), Rampír, Molák - Dokulil R., Dufek

Do utkání o druhé místo jsme vstoupili vlažně a domácí nás drželi na naší polovině. Z té jsme se dostali v 10. minutě a hned to skončilo brankou. Přetažený roh vrátil přesným centrem do vápna Večera a kanonýr Dufek v klidu uklidil balón do sítě. Myslibořice špatně rozehrály a hned toho využil Molák, ovšem Palát svůj tým podržel. Od té doby jsme byli na koni a ve 23. minutě jsme vedli 3:0 a v hlavní roli byl nestárnoucí matador Jůza. V 17. minutě zahrál rohový kop tak, že skončil v brance překvapeného gólmana. O 3 minuty později zahrál Jůza z půlky trestný kop přesně na záda Novotného, od kterých se balón odrazil přesně za tyč. Domácí měli v první půli tři šance, které mohli skončit gólem. Nejprve Ferdan špičkou kopačky zastavil střelu domácího Šoustala a stejnému hráči byla o chvíli později malá branka po nahrávce pod sebe od jeho bratra. V závěru první půle mohl dát branku do kabin Mencák, ovšem jeho střelu vytlačil hostující gólman konečky prstů na tyč.
Druhý poločas začali domácí opět náporem a stejně jako v první půli ho uťal Dufek, který důrazem procedil Kšírův balón přes střídajícího mladíka Nováčka v domácí brance. Pak jsme polevili a hra se odehrávala ve středu pole. To přerušilo až Kšírovo vypíchnutí balónu Dufkovi do samostatného nájezdu, a ten s přehledem proměnil. Konečnou podobu zaslouženému výsledku dal opět kanonýr Dufek a tak mohl proběhnout krásný sobotní večer.