12.5.2018, 16:30

branky: Jůza Jaroslav, Kolbábek Jan, Lorenc Petr, Mareček Lukáš

rozhodčí: MAAR Michal

sestava: Ferdan - Hroch, Němec, Kšír - Vostal (64. Salát), Novotný J., Jůza (46. Kolbábek), Koreš F., Vochyán - Bulant (46. Mareček), Lorenc (78. Koreš D.)

Vstup do utkání nám vyšel na výbornou. Syrovice jsme zatlačili na vlastní polovinu a vše vyvrcholilo skvělým zakončením Lorence, který nás poslal do vedení. Po té převzali iniciativu domácí, kteří využili našich nepřesností a vytvořili si šance, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Ferdan nejprve zlikvidoval samostatný nájezd a o chvíli později nás zachránila poprvé tyč. Ve 28. minutě jsme šli do dvoubrankového trháku, to když Jůza vyslal z vápna střelu šajtlí, která skončila v síti. Do poločasu se ještě jednou vyznamenali oba gólmani a šlo se do kabin za stavu 0:2.
Do druhé půle jsme přešli z 3-obrancového systému na klasické 4-4-2. Do klidu nás dostal Kolbábek, který s přehledem uklidil Vochyánovu výzvu v 52. minutě. Pak se hrál krásný fotbal nahoru dolů. Naše šance ztroskotaly na špatné finální přihrávce nebo Novákovi. První šance domácích skočila opět na tyči, ve druhé selhal domácí útočník, který poslal balón do Ferdanových rukavic, když před ním zívala prázdná branka. Konečnou podobu výsledku dal krásným gólem dorostenec Mareček. Ten svůj samostatný nájezd zakončil ala Poborský. Od 78. minuty se zápas v poklidu dohrál a odvezli jsme si všechny body.