ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FC Medlánky - SK Huhtamaki Okříšky
5:0 (2:0)

9.9.2017, 16:00


rozhodčí: POPELÁK Luboš

sestava: Nováková - Dočekalová - Matyášová, Neumanová, Jahodová, Poláková - Pospíšilová A., Fialová, Suchánková, Minářová - Pospíšilová P. (Papírníková)

Na první mistrovské utkaní odjížděl hodně pozměněný tým Okříšek do Medlánek. Domácí již od začátku potvrzovali roli favorita a v 6. minutě je po standardce poslala hlavou do vedení Valková. Zbytek poločasu se hrál v režii domácích hráček, ale hostující tým pozorně bránil a tak se ujala až akce z 37. minuty, kdy se Tanenbergová dostala za hostující obranu a stanovila tak poločasový výsledek.
Druhou půli začaly Okříšky šancí Fialové, ta však v nadějné pozici přestřelila. Medlánky poté vstřelily dvě branky (obě po sporných ofsajdových situacích) a bylo jasné kdo bude brát tři body. Domácí trochu polevili a začali se vytvářet šance i pro hostující tým. Nejprve se svým samostatným nájezdem špatně naložila Suchánková, poté nadějnou střelu Polákové stačila domácí obrana zblokovat. A když se i dvakrát neprosadila agilní Fialová stanovila konečný výsledek po závaru domácí Ráčková.


Odehrané minuty v zápase:
Dočekalová Lenka90. min.
Jahodová Edita90. min.
Matyášová Gabriela90. min.
Neumanová Hana90. min.
Nováková Adéla90. min.
Pospíšilová Anna90. min.
Suchánková Lucie90. min.
Fialová Leona80. min.
Minářová Michaela80. min.
Poláková Zuzana80. min.
Pospíšilová Petra65. min.
Papírníková Andrea55. min.
 

© Copyright 2003-2018 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)