ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FC Medlánky - SK Huhtamaki Okříšky
5:0 (2:0)

9.9.2017, 16:00


rozhodčí: POPELÁK Luboš

sestava: Nováková - Dočekalová - Matyášová, Neumanová, Jahodová, Poláková - Pospíšilová A., Fialová, Suchánková, Minářová - Pospíšilová P. (Papírníková)

Na první mistrovské utkaní odjížděl hodně pozměněný tým Okříšek do Medlánek. Domácí již od začátku potvrzovali roli favorita a v 6. minutě je po standardce poslala hlavou do vedení Valková. Zbytek poločasu se hrál v režii domácích hráček, ale hostující tým pozorně bránil a tak se ujala až akce z 37. minuty, kdy se Tanenbergová dostala za hostující obranu a stanovila tak poločasový výsledek.
Druhou půli začaly Okříšky šancí Fialové, ta však v nadějné pozici přestřelila. Medlánky poté vstřelily dvě branky (obě po sporných ofsajdových situacích) a bylo jasné kdo bude brát tři body. Domácí trochu polevili a začali se vytvářet šance i pro hostující tým. Nejprve se svým samostatným nájezdem špatně naložila Suchánková, poté nadějnou střelu Polákové stačila domácí obrana zblokovat. A když se i dvakrát neprosadila agilní Fialová stanovila konečný výsledek po závaru domácí Ráčková.
 

© Copyright 2003-2019 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)