ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SK Huhtamaki Okříšky - SK Líšeň
1:7 (0:2)

12.5.2018, 14:00

branky: Kazatelová Kateřina


rozhodčí: SOUKAL Bedřich

sestava: Kremláčková - Dočekalová, Neumannová, Jahodová, Minářová - Hortová, Poláková, Nováková, Laušová - Kazatelová, Blažková (Pospíšilová P., Horvátová)

Poslední domácí utkání odehrály Okříšky proti Líšni. Domácí holky dlouho držely favorita utkání na uzdě, a byly to ony kdo měl více ze hry. Avšak dobře rozjeté akce nedokázaly dotáhnout do gólového konce. Proti byla buď hostující brankářka, nebo se střely nevešly mezi tři tyče. Ve 33. minutě však domácí na hranici šestnáctky zapomněly na střelkyni Hrabaňovou a ta se nemýlila. Do poločasu Líšeň přidala ještě jednu branku po krásné kombinaci na jejímž konci měla snadnou úlohu Aniolová.
Domácím se podařilo na začátku druhé půle snížit Kazatelovou, ale hosté rychle odpověděli a za dvě minuty to bylo opět o dvě branky. To se po rohovém kopu nešťastně odrazil balon a Kremláčková v domácí brance už nestačila reagovat. Okříšky poté měly tři výborné šance, ale proměňování gólovek je jejich jarní bolest, a tak to byli zase hosté jež šli v 60. minutě do tříbrankového vedení. Poslední čtvrthodina se proměnila v exhibici Hrabaňové, která za 6 minut vstřelila tři branky a stanovila tak konečný výsledek. Ač výsledek utkání vypadá jednoznačně, tak okříšská děvčata předvedla svůj nejlepší jarní výkon a výsledek je pro ně trochu krutý.
 

© Copyright 2003-2019 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)