ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Tasovice
1:1 (0:1)

16.9.2017, 14:00

branky: Neumanová Hana


rozhodčí: NÁPRAVNÍK Jan

sestava: Kremláčková - Matyášová, Blažková, Neumanová, Dočekalová - Pospíšilová A., Poláková, Nováková, Hortová - Suchánková, Nahodilová (Pospíšilová P., Papírníková)

Na první mistrovské utkání přijel do Okříšek tradiční soupeř z Tasovic. Od úvodního hvizdu byly holky z Tasandy lepší a diktovaly tempo hry. Domácí však dobře bránili a se střelami z dálky si Kremláčková dokázala poradit. Změnu skóre přinesla 25. minuta, kdy se k přímému kopu postavila Varhaníková a ze 30 metrů trochu překvapila domácí brankařku. Tento moment jakoby okříšská děvčata probudil a postupně začala hru vyrovnávat. Do poločasu se už nic nestalo a tak šli do kabin spokojenější hosté.
Do druhé půle udělali domácí několik změn v rozestavení a hned to neslo své ovoce. Od začátku byli lepším týmem a začali přicházet i šance. Nejprve dvakrát Hortová unikla po lajně, ale její zakončení bylo slabé. V 70. minutě nabídla hostující obrana domácím nepřímý kop na úrovni penalty. Hortová z Blažkovou ho sehrály dobře, ale střela Blažkové jen těsně minula tyč. Za 5. minut to byla opět Hortová, která byla rychlejší než hostující brankařka Dohnalová, ale střela opět minula branku. Tasovice zahrozily v 85. minutě, kdy po lajně unikla Křížová a její tvrdou střelu dokázala Kremláčková ztlumit a následně Dočekalová odkopem uhasila nebezpečí. Okříšky se dočkaly v poslední minutě, kdy se ve skrumáži po rohovém kopu nejlépe zorientovala Neumanová a střelou k tyči zařídila dělbu bodů.
 

© Copyright 2003-2019 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)