ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FOTBAL Jevišovice - SK Huhtamaki Okříšky
2:4 (0:2)

24.9.2017, 13:00

branky: Hortová Marie 2x, Františáková (Večeřová) Lucie, Matyášová Gabriela


rozhodčí: ROSICKÝ Jakub

sestava: Kremláčková - Matyášová, Dočekalová, Neumanová, Suchánková - Pospíšilová A., Jahodová, Večeřová, Poláková, Nováková - Hortová (Pospíšilová P., Minářová, Papírníková)

Na umělce v Jevišovicích byli od začátku lepším týmem hosté z Okříšek. Gólově se prosadily ve 22. minutě, když domácí brankářka jen vyrazila přímý kop Jahodové a Hortová s přehledem uklidila balón do branky. Ve 28. minutě to bylo už o dvě branky. Skvěle kopnutý roh Neumanové na zadní tyči uklidila Večeřová. Domácí tým hrozil pouze z brejků, ale s těmi si okříšská obrana dokázala poradit. A když svůj samostatný nájezd nedokázala proměnit Nováková šlo se do kabin za stavu 0:2.
Druhá půle nabídla prakticky stejný obraz hry. Okříšky ale samotné svým nedůrazem a zbytečným vymýšlením dlouho držely domácí ve hře. Zvýšení odmítla postupně Hortová, Nováková a Večeřová. A proto v 71. minutě přišlo první varování. Dočekalová špatnou nahrávkou namazala Černé a ta pohodlně snížila. Za sedm minut hostující stoperky podcenily skákající balón a Hovězová se sama před Kremláčkovou nemýlila. Vedení hostujícímu týmu vrátila 4 minuty před koncem kapitánka Matyášová a první výhru v sezóně pečetila na úplném konci Hortová.


Odehrané minuty v zápase:
Dočekalová Lenka90. min.
Františáková (Večeřová) Lucie90. min.
Hortová Marie90. min.
Jahodová Edita90. min.
Kremláčková Dana90. min.
Matyášová Gabriela90. min.
Neumanová Hana90. min.
Poláková Zuzana90. min.
Nováková Adéla75. min.
Minářová Michaela65. min.
Suchánková Lucie53. min.
Pospíšilová Anna50. min.
Pospíšilová Petra15. min.
Papírníková Andrea12. min.
 

© Copyright 2003-2018 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)