ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SK Huhtamaki Okříšky - Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA
2:3 (0:2)

8.10.2017, 14:00

branky: Nováková Adéla, Poláková Zuzana

žluté karty: Blažková Zuzana


rozhodčí: NEJEDLÝ Tomáš

sestava: Kremláčková - Matyášová, Dočekalová, Minářová - Neumanová, Jahodová - Nováková, Poláková, Hortová - Blažková, Večeřová (Suchánková, Pospíšilová A., Pospíšilová P., Nahodilová, Horvátová)

Po týdenní pauze přivítaly okříšské holky v derby vysočiny Jihlavu. Do utkání vstoupili lépe domácí, ale dva centry Novákové nedokázal nikdo přetavit v gól. Od 10. minuty začala být lepší Jihlava, která si kombinační hrou postupně začala vytvářet šance. V 17. minutě zapomněla domácí obrana na Váňovou a ta uklidila odražený balon za Kremláčkovou poprvé. Hostující střelkyně držela dlouho na uzdě domácí brankařka. Podruhé se Jihlava prosadila ve 35. minutě. Po špatném odkopu domácí stoperky stanovila poločasový výsledek Husková.
V druhé půli Okříšky začaly útočně, ale v 50. minutě jim utekla Váňová a svoje sólo proměnila. Hosté byli i nadále lepším týmem, ale šance začaly přicházet i na druhé straně. Hortová, Večeřová a i Nováková se v nadějných pozicích ještě mýlily. Naději vykřesala v 66. minutě Nováková, která dokázala snížit střelou z úhlu. Posledních deset minut už domácí vrhli vše do útoku a v 83. minutě trochu šťastně dala na rozdíl jedné branky Poláková. To bylo ovšem ze strany domácích vše a Jihlava si odvezla zaslouženě nejtěsnější výhru.


Odehrané minuty v zápase:
Dočekalová Lenka90. min.
Kremláčková Dana90. min.
Matyášová Gabriela90. min.
Neumanová Hana90. min.
Františáková (Večeřová) Lucie80. min.
Hortová Marie80. min.
Jahodová Edita80. min.
Minářová Michaela80. min.
Nováková Adéla80. min.
Poláková Zuzana70. min.
Blažková Zuzana65. min.
Suchánková Lucie60. min.
Pospíšilová Anna35. min.
 

© Copyright 2003-2018 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)