ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SK Huhtamaki Okříšky - Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA
2:3 (0:2)

8.10.2017, 14:00

branky: Nováková Adéla, Poláková Zuzana

žluté karty: Blažková Zuzana


rozhodčí: NEJEDLÝ Tomáš

sestava: Kremláčková - Matyášová, Dočekalová, Minářová - Neumanová, Jahodová - Nováková, Poláková, Hortová - Blažková, Večeřová (Suchánková, Pospíšilová A., Pospíšilová P., Nahodilová, Horvátová)

Po týdenní pauze přivítaly okříšské holky v derby vysočiny Jihlavu. Do utkání vstoupili lépe domácí, ale dva centry Novákové nedokázal nikdo přetavit v gól. Od 10. minuty začala být lepší Jihlava, která si kombinační hrou postupně začala vytvářet šance. V 17. minutě zapomněla domácí obrana na Váňovou a ta uklidila odražený balon za Kremláčkovou poprvé. Hostující střelkyně držela dlouho na uzdě domácí brankařka. Podruhé se Jihlava prosadila ve 35. minutě. Po špatném odkopu domácí stoperky stanovila poločasový výsledek Husková.
V druhé půli Okříšky začaly útočně, ale v 50. minutě jim utekla Váňová a svoje sólo proměnila. Hosté byli i nadále lepším týmem, ale šance začaly přicházet i na druhé straně. Hortová, Večeřová a i Nováková se v nadějných pozicích ještě mýlily. Naději vykřesala v 66. minutě Nováková, která dokázala snížit střelou z úhlu. Posledních deset minut už domácí vrhli vše do útoku a v 83. minutě trochu šťastně dala na rozdíl jedné branky Poláková. To bylo ovšem ze strany domácích vše a Jihlava si odvezla zaslouženě nejtěsnější výhru.
 

© Copyright 2003-2019 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)