ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Troubsko
3:6 (2:4)

21.10.2017, 14:00

branky: Hortová Marie 2x, Františáková (Večeřová) Lucie


rozhodčí: ŠULA Petr

Sestava: Kremláčková - Matyášová, Dočekalová, Neumannová, Minářová - Nováková, Poláková, Jahodová, Nahodilová - Večeřová, Hortová (Suchánková, Pospíšilová P., Horvátová)

Poslední podzimní kolo vyšlo lépe hostům z Troubska.První slovo v utkání však měla domácí Hortová, která po zmatku troubské obrany poslala Okříšky do vedení. Rychlonohá portugalská útočnice Sandra Dahl během pěti minut dokázala skóre otočit a Troubsko v 19. minutě vedlo. Okříškám se podařilo vyrovnat po pěkné akci na jejímž konci byla opět Hortová. Poločas plný zvratů však vyhráli hosté, když se nejprve po špatném odkopu trefila Kalová a v poslední minutě zatáhla domácí kapitánka Matyášová za záchranou brzdu a Polcarová si s penaltou poradila.
Ve druhé půli to byla opět Sandra Dahl, která se dvakrát dostala za domácí obranu a dokázala Kremláčkovou překonat. Okříšky vykřesaly jiskřičku naděje v 70. minutě, když se trefila Večeřová. Ale tlak domácích v poslední čtvrthodině žádnou branku nepřinesl, a tak Okříšky v posledním zápasu, ve kterém hrály asi nejlepší fotbal, vyšly bodově naprázdno.


Odehrané minuty v zápase:
Dočekalová Lenka90. min.
Františáková (Večeřová) Lucie90. min.
Hortová Marie90. min.
Kremláčková Dana90. min.
Matyášová Gabriela90. min.
Minářová Michaela90. min.
Neumanová Hana90. min.
Jahodová Edita80. min.
Poláková Zuzana80. min.
Nováková Adéla70. min.
Nahodilová Veronika50. min.
Pospíšilová Petra45. min.
Suchánková Lucie20. min.
Horváthová Lucie15. min.
 

© Copyright 2003-2018 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)