ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Troubsko
3:6 (2:4)

21.10.2017, 14:00

branky: Hortová Marie 2x, Františáková (Večeřová) Lucie


rozhodčí: ŠULA Petr

Sestava: Kremláčková - Matyášová, Dočekalová, Neumannová, Minářová - Nováková, Poláková, Jahodová, Nahodilová - Večeřová, Hortová (Suchánková, Pospíšilová P., Horvátová)

Poslední podzimní kolo vyšlo lépe hostům z Troubska.První slovo v utkání však měla domácí Hortová, která po zmatku troubské obrany poslala Okříšky do vedení. Rychlonohá portugalská útočnice Sandra Dahl během pěti minut dokázala skóre otočit a Troubsko v 19. minutě vedlo. Okříškám se podařilo vyrovnat po pěkné akci na jejímž konci byla opět Hortová. Poločas plný zvratů však vyhráli hosté, když se nejprve po špatném odkopu trefila Kalová a v poslední minutě zatáhla domácí kapitánka Matyášová za záchranou brzdu a Polcarová si s penaltou poradila.
Ve druhé půli to byla opět Sandra Dahl, která se dvakrát dostala za domácí obranu a dokázala Kremláčkovou překonat. Okříšky vykřesaly jiskřičku naděje v 70. minutě, když se trefila Večeřová. Ale tlak domácích v poslední čtvrthodině žádnou branku nepřinesl, a tak Okříšky v posledním zápasu, ve kterém hrály asi nejlepší fotbal, vyšly bodově naprázdno.
 

© Copyright 2003-2019 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)