ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SK Huhtamaki Okříšky - FC Medlánky
1:7 (1:2)

8.4.2018, 14:00

branky: Blažková Zuzana


rozhodčí: NEJEDLÝ Tomáš

sestava: Kremláčková - Matyášová, Neumanová, Dočekalová - Blažková, Jahodová - Nováková, Poláková, Pospíšilová A. - Hortová, Kazatelová (Pospišilová P., Laušová, Papírníková, Minářová)

K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání nastoupily okříšské holky proti favoritovi z Medlánek. Hostující tým měl od začátku převahu, kterou dokázal přetavit ve vedení v 19. minutě po nepovedeném centru Hádlíkové, který zapadl do branky. Domácí to nezlomilo a ve 30. minutě byla ve vápně faulována domácí kapitánka Matyášová a následnou penaltu s přehledem proměnila Blažková. Toto jakoby brněnské hráčky zaskočilo a Okříšky si vytvořily tři výborné šance. Jenže Kazatelová, Hortová a ani Laušová změnu ve skóre nepřinesli a tak to byli hosté kteří ve 45. minutě po přímém kopu šli opět do vedení.
Začátek druhé poloviny domácí totálně zaspali a Medlánky to dokázaly potrestat. Ve 49. minutě se trefila Valková a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Domácí tým už se nedostal do tempa a brňanky s přehledem kontrolovaly vývoj a dokázaly přidat další branky. I proto jednoznačně zvítězily, ale tento výsledek je pro domácí trochu krutý.
 

© Copyright 2003-2019 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)