ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SK Huhtamaki Okříšky - FC Medlánky
1:7 (1:2)

8.4.2018, 14:00

branky: Blažková Zuzana


rozhodčí: NEJEDLÝ Tomáš

sestava: Kremláčková - Matyášová, Neumanová, Dočekalová - Blažková, Jahodová - Nováková, Poláková, Pospíšilová A. - Hortová, Kazatelová (Pospišilová P., Laušová, Papírníková, Minářová)

K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání nastoupily okříšské holky proti favoritovi z Medlánek. Hostující tým měl od začátku převahu, kterou dokázal přetavit ve vedení v 19. minutě po nepovedeném centru Hádlíkové, který zapadl do branky. Domácí to nezlomilo a ve 30. minutě byla ve vápně faulována domácí kapitánka Matyášová a následnou penaltu s přehledem proměnila Blažková. Toto jakoby brněnské hráčky zaskočilo a Okříšky si vytvořily tři výborné šance. Jenže Kazatelová, Hortová a ani Laušová změnu ve skóre nepřinesli a tak to byli hosté kteří ve 45. minutě po přímém kopu šli opět do vedení.
Začátek druhé poloviny domácí totálně zaspali a Medlánky to dokázaly potrestat. Ve 49. minutě se trefila Valková a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Domácí tým už se nedostal do tempa a brňanky s přehledem kontrolovaly vývoj a dokázaly přidat další branky. I proto jednoznačně zvítězily, ale tento výsledek je pro domácí trochu krutý.


Odehrané minuty v zápase:
Hortová Marie90. min.
Kazatelová Kateřina90. min.
Kremláčková Dana90. min.
Matyášová Gabriela90. min.
Neumanová Hana90. min.
Blažková Zuzana75. min.
Jahodová Edita70. min.
Dočekalová Lenka65. min.
Laušová (Hrochová) Ivana65. min.
Poláková Zuzana65. min.
Nováková Adéla55. min.
Pospíšilová Anna55. min.
Minářová Michaela50. min.
Papírníková Andrea20. min.
Pospíšilová Petra20. min.
 

© Copyright 2003-2018 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)