Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

SK Huhtamaki Okříšky - FC Slavoj Žirovnice
0:1 (0:1)

1.6.2019, 16:30

žluté karty: Benda Ondřej

rozhodčí: PORUPKA František - MACHÁT Oldřich, LANDSMAN David

sestava: Fiala - Večeřa I., Němec, Dočkal, Rampír F. - Široký, Benda, Dočekal, Ryšavý - Bastl, Vostal (59. Zeman)

Již ve 2.minutě se ocitl před hostujícím brankářem domácí Bastl, ale jeho pokus vytěsnil brankář na roh. Z něj se ke střele dostal opět Bastl, jenže jeho pokus skončil vysoko nad. Domácí se snažili kombinací dostat před branku hostí, ale jejich pokusy končily na dobře organizované obraně hostí. Ve 26. minutě po chybě domácího Němce se řítil do pokutového území hostující hráč, ale jeho střela skončila na tyči domácí branky. Hosté udeřily v nastavení prvního poločasu, když rozehráli rohový kop a na bližší tyči tečoval pod břevno Hřebecký - 0:1.
Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání, ale střelu Bastla vyrazil brankář na roh. Hosté nakopávanými balony zaměstnávali domácí obranu a zabezpečenou obranou nepouštěli domácí hráče do šancí.