žluté karty: Tůma Radek

rozhodčí: STRAKA Karel - STEHLÍK Michal, BENEŠ Jiří
delegát: ŠVARC Libor

sestava: Fiala - Tekal, Dočkal, Mašek M., Večeřa I. - Široký (46. Tůma), Benda, Zeman, Ryšavý (27. Dočekal) - Bastl (86. Rampír), Dubský

Utkání prvních dvou mužstev krajského přeboru začali lépe hosté. Již ve 3. minutě dosáhli hosté branky, ale pro ofsajd branka neplatila. V 9. minutě se odhodlal ke střele z 25 metrů hostující Benda, ale jeho pokus skončil těsně vedle domácí branky. Do další vyložené šance se dostal po chybě domácí obrany hostující Mazanec, ovšem s jeho slabou střelou si Fiala poradil. Domácí si s aktivní hrou hostujících hráčů nemohli dlouho poradit, zvláště hra po stranách dělala domácím problémy. Domácí se osmělili ve 29. minutě, když po individuální akci střílel Dočekal těsně vedle.
Druhý poločas začal aktivitou hostů, ale domácí zlepšili pohyb a vyrovnali hru. V 56. minutě se po rohu dostal k míči domácí Tekal, ale jeho střelu vykopli z prázdné branky hosté na roh. Od této chvíle se začal hrát fotbal nahoru dolů, což se muselo přítomným divákům líbit. V 62. minutě hlavičkoval z 11 metrů hostující Mazač pouze do rukavic Fialy. Vzápětí se po centru za obranu dostal k míči domácí Dubský, ale jeho pokus skončil těsně vedle. V 74. minutě se míč po kombinaci domácích hráčů dostal k Tůmovi a ten z hranice pokutového území přízemní střelou překvapil hostujícího brankáře a vstřelil vedoucí branku - 1:0. Hosté byli z domácího vedení překvapeni a vzápětí po chybě krajního obránce se k míči dostal Tůma, ale jeho centr na malé vápno trefil Bastl hlavou těsně nad. Hosté nesložili zbraně a vše vrhli do útoku. Domácí obrana odolávala, ale v 83. minutě se ke střele z hranice vápna odhodlal hostující Skořepa a jeho pokus s pomocí vzdálenější tyče skončil za zády domácího Fialy- 1:1. Hosté mohli v 86. minutě získat všechny body, když Vlk před zcela prázdnou brankou přestřelil.