ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Troubsko
4:2 (2:2)

15.9.2018, 12:30

branky: Kazatelová Kateřina 3x, Dočekalová Lenka


rozhodčí: FABEŠ Roman

sestava: Křivánková - Matyášová, Neumanová, Minářová - Laušová, Poláková - Pospíšilová P., Dohnalová, Kazatelová, Nováková - Dočekalová (Pospíšilová A., Papírníková, Suchánková)

Po debaklu v Medlánkách přivítaly Okříšky na svém hřišti hráčky Troubska. Domácí hráčky měly od začátku územní převahu, ale v 9. minutě po zbytečné chybě zahrávala hostující Černá přímý kop a Křivánkové nepochopitelně prošel míč až do sítě. Okříškám se podařilo srovnat ve 20. minutě. To si na půlce vzala míč Kazatelová a své sólo dokázala proměnit. Nerozhodný výsledek však trval pouze 2 minuty, kdy se opět trefila Černá po přímáku, kterému předcházel naprosto zbytečný faul Laušové. Od té chvíle zavřely okříšské hráčky soupeře před vlastní šestnáctku a vyrovnání se dočkaly 2 minuty před poločasem. Ve vápně se nejlépe zorientovala Dočekalová a uklidila míč do odkryté branky.
Druhý poločas už byl vyrovnanější. Troubsko se snažilo překonávat domácí obranu dlouhými nákopy a Okříšky trpělivě zkoušely kombinovat. Vše rozhodla 70. minuta, když Kazatelová ne moc razantně vystřelila, ale její střela skončila v síti a Okříšky poprvé vedly. V samotném závěru domácí odolali tlaku a nepustili hostující tým do žádné větší šance. Pojistku na první výhru v sezoně přidala těsně před koncem Kazatelová, když si po přihrávce Laušové pohrála s hostující obranou a zasunula do prázdné branky.
 

© Copyright 2003-2019 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)