22.9.2018, 17:00

branky: Kazatelová Kateřina

rozhodčí: HOVORKA Miroslav - POLONEC Milan, ČURDA Josef

sestava: Křivánková - Matyášová, Laušová, Papírníková - Poláková, Minářová - Pospíšilová P., Nováková, Dočekalová - Kazatelová, Pospíšilová A.

Okříšský tým zaskočil favorizovaný domácí celek hned na začátku. Nováková důrazem přetlačila domácí brankařku a odražený míč pohodlně uklidila Kazatelová. Líšeň se probírala pomalu, ale od 20. minuty začala kontrolovat hru a přitlačila hostující hráčky na svoji polovinu. Jenže jejich snaha končila na dobře organizované obraně Okříšek a i standardní situace dokázali hosté vyřešit, a tak šli do kabin s jednobrankovým náskokem.
Ve druhé půlce tlak domácích ještě zesílil a hosté se bránili pouze odkopy. V 65. minutě hostující Poláková, nejlepší hráčka Okříšek, vybojovala na půlce míč a postupovala sama na bránu, ale tuto šanci neproměnila. Domácí protrhly okříšský obranný val v 71. minutě a za pět minut už vedli 3:1, když se dvakrát trefila Ilčíková a potom Kallová. Trochu krutý výsledek pro hostují tým podtrhla v samotném závěru Mikundová.