ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SK Huhtamaki Okříšky - FOTBAL Jevišovice
2:2 (2:0)

29.9.2018, 15:00

branky: Dočekalová Lenka, Kazatelová Kateřina


rozhodčí: NIEDERLE Zdeněk - DOČKAL Lukáš, NOVÁK Vojtěch

sestava: Nováková - Matyášová, Neumanová, Hortová - Poláková, Jahodová - Pospíšilová P., Laušová, Dočekalová - Kazatelová, Dohnalová (Papírníková, Pospíšilová A., Suchánková)

Domácí hráčky vstoupily do utkání výborně a v 6. minutě vedly o dvě branky. Nejprve si odražený balon našla ve vápně Dočekalová a poté křižnou střelou skórovala Kazatelová. Jevišovice se do zápasu dostávaly pomaleji, ale od 25. minuty začínaly mít herně navrch. Byly to ovšem okříšské hráčky, které mohly svoje vedení navýšit. Jenže Dohnalová ve slibné pozici zvolila nahrávku a dva závary po standardkách nedokázaly domácí hráčky přetavit v branku.
Od druhé půlky to byli hosté, kteří diktovali tempo hry. Dlouho však domácí obrana odolávala. Největší šanci na rozhodnutí odmítly domácí po rychlém brejku, když situaci ve vápně překombinovali. Jevišovice dostala do hry Princová, která nádhernou střelou z poza šestnáctky snížila. A v 83. minutě se hostům podařilo srovnat. Šobová z hranice vápna trefila přesně za tyč a stanovila tak konečný výsledek.
 

© Copyright 2003-2019 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)