ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

TJ Sokol Troubsko - SK Huhtamaki Okříšky
2:1 (0:1)

21.4.2019, 16:00

branky: Nováková Adéla


rozhodčí: VEJTASA Simon

sestava: Blažková - Dočekalová, Neumanová, Poláková, Minářová - Matyášová, Nováková, Laušová, Pospíšilová P. - Kazatelová, Hortová (Pospíšilová A., Papírníková)

Do zápasu vstoupily lépe fotbalistky z Okříšek. Od začátku měly územní převahu a ve 14. minutě je poslala Nováková přesnou střelou z poza šestnáctky do vedení. Hostující tým byl i nadále lepší, ale svou převahu již do poločasu nedokázal brankově zúročit.
Začátek druhé půle vyšel lépe domácím, když se po dlouhém nákopu dostala za obranu Rathouská a bylo vyrovnáno. Hostující tým byl i nadále lepší v poli, ale narážel na dobrou obranu. Domácí se uchýlili jen k nakopávání balonů a v 66. minutě se opět Rathouská dostala za obranu Okříšek a otočila skóre utkání. Okříšky se v závěrečném drtivém tlaku už nedokázaly prosadit, a tak hodně šťastně zvítězily domácí hráčky.
 

© Copyright 2003-2020 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)