Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

SK Huhtamaki Okříšky - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
1:1 (1:1)

26.10.2019, 14:30

branky: Ryšavý Radek

žluté karty: Dočekal Martin

rozhodčí: PAVLAS Jiří - BENEŠ Jiří, MAAR Michal

Domácí hráči vědomi si důležitosti utkání vstoupili do něj nervozně a dovolili hostům zahrávat na začátku utkání několik trestných kopů. Ve 12. minutě po průnikové přihrávce Bendy, šel sám na hostujícího brankáře Večeřa, ale přehodil jej i těsně branku. V 17. minutě opět zahrávali hosté trestný kop z 18 metrů a Nepovím vstřelil vedoucí branku, když i s přispěním teče míč zapadl za tyč domácí branky - 0:1. Ve 26. minutě mohlo být z domácími ještě hůře, když se za domácí obranou ocitl Martinek a šel sám na Fialu, ale ten jeho pokus zlikvidoval. Domácí se dočkali vyrovnání ve 35. minutě, když zahrával domácí Trnka aut, míč převzal v pokutovém území Večeřa, přihrál volnému Ryšavému a jeho slabá střela skončila v hostující brance - 1:1. Těsně před koncem prvního poločasu nabídl nepřesnou přihrávkou domácí Dočekal k úniku hostujícího Martinka, který šel sám na Fialu, ale prováhal situaci a Fiala mu míč sebral.
Ve druhém poločase to byli domácí hráči, kteří se snažili o vstřelení branky. Hostující obranu zaměstnával brejky po straně Trnka, ale s jeho přihrávkami do pokutového území si hosté poradili. V 60. minutě zahrával domácí Zeman trestný kop a jeho pokus s námahou vyrazil hostující brankář na roh. Hosté hrozili jen z trestných kopů, s kterými si domácí obrana poradila. Největší šanci spálil v nastaveném čase domácí Bastl, ke kterému prošel míč v pokutovém území, ale ten sám před brankářem míč netrefil dobře.