Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Fotbal Jevišovice - SK Huhtamaki Okříšky
2:10 (1:3)

14.9.2019, 13:30

branky: Dohnalová Michaela 4x, Křivánková Drahoslava 2x, Kazatelová Kateřina, Nováková Adéla, Obůrková Kateřina, Valentová Veronika

rozhodčí: ROSICKÝ Jakub - FIEDLER Jaroslav

sestava - Laušová - Matyášová, Neumanová, Dočekalová, Nováčková - Nováková, Minářová, Valentová, Křivánková, Dohnalová - Kazatelová (Papírníková, Pospíšilová P., Suchánková, Obůrková)

K prvnímu mistrovskému utkání zajížděly Okříšky do Jevišovic. Úvod hostujícím holkám vyšel parádně a už ve 13. minutě po brankách Valentové a Dohnalové vedli 2:0. To jako by je uspokojilo a byly to domácí Jevišovice, které začaly mít více ze hry. Jejich šance se rodily hlavně po chybách okříšské obrany, která je svými nahrávkami vybízela ke skórování. Hosté to však přežili a Křivánková přidala třetí branku. Domácím se do poločasu podařilo snížit po hrubé chybě brankářky Laušové.
Druhá půlka začala stejně jak ta první. Hosté dvěma rychlými góly zlomili odpor Jevišovic. Okříšky už si druhý poločas pohlídaly a svému soupeři nasázely ještě pět branek a zaslouženě se mohou radovat z prvních bodů.