ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

TJ Sokol Tasovice - SK Huhtamaki Okříšky
2:5 (2:3)

22.9.2019, 15:30

branky: Dohnalová Michaela 2x


rozhodčí: PETR Zdeněk

sestava: Laušová - Suchánková, Neumanová, Dočekalová, Nováčková - Nováková, Valentová, Minářová, Křivánková, Dohnalová - Kazatelová (Dundová, Matyášová, Papírníková, Obůrková, Pospíšilová P.)

Domácí vstoupili do zápasu výborně a už ve 20. minutě vedli o dvě branky. Okříšky to však nezlomilo a trpělivou hrou se propracovaly k vyrovnání, když se dvakrát trefila Dohnalová. Domácí Tasovice však dokázaly ještě do poločasu vstřelit rozdílovou branku. To udělala chybu hostující stoperka a Eliášová propálila Laušovou.
Druhá půlka začala náporem hostujících Okříšek. Kombinační hrou jasně přehrávaly svého soupeře, ale své šance nedokázaly přetavit ve vyrovnání. Rozhodující moment zápasu přišel v 75. minutě. Domácí Eliášová z brejkové situace dala na 4:2 a zlomila tím hostující odpor. V samém závěru tatáž hráčka upravila na konečných 5.2
 

© Copyright 2003-2020 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)