Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

SK Líšeň B - SK Huhtamaki Okříšky
0:1 (0:1)

6.10.2019, 14:00

branky: Kazatelová Kateřina

rozhodčí: POPELÁK Luboš

sestava: Laušová - Matyášová, Neumanová, Dočekalová, Nováčková - Obůrková, Minářová, Valentová, Dohnalová - Hortová, Kazatelová (Pospíšilová A.)

V zápase hraném na těžkém terénu se ujaly brzy vedení hostující Okříšky. Po zpětné nahrávce Dohnalové se prosadila Kazatelová. První poločas měl domácí tým větší kontrolu nad balonem. Pozorná obranná hra Okříšek jim však vůbec nic nedovolila a hosté vyráželi do brejků. Ovšem dvě dobré situace špatně vyřešili, a tak se šlo do kabin za stavu 0:1.
Druhá půle nabídla stejný obraz hry jako ta první. Pojistku mohla přidat v 70. minutě Dohnalová, ale její střelu stačila zablokovat domácí stoperka. A když ani závěrečný tlak Líšně změnu skóre nepřinesl, tak mohly Okříšky slavit druhou výhru.