ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Lokomotiva Brno Horní Heršpice B - SK Huhtamaki Okříšky
5:0 (4:0)

20.10.2019, 13:30


rozhodčí: ČERNÝ Dalibor

sestava: Laušová - Matyášová, Neumanová, Nováčková, Hortová - Obůrková, Suchánková, Nováková, Křivánková, Pospíšilová P. - Kazatelová (Pospíšilová A.)

Oslabené okříšské mužstvo na hřišti favorita soutěže nezvládlo první poločas. Domácí se prosazovali zejména ze standardních situací. V 15. minutě zahráli povedený signál z rohu a Holcmanová trefila přesně. Další dvě branky přišly po trestných kopech, kdy byly hráčky Heršpic důraznější před jinak výborně chytající Laušovou. Úvodní půlhodinu a poločasový stav zařídila střelou k tyči Novotná.
Ve druhé půli už Okříšky bránily pozorněji a domácí tým se prosadil po penaltovém zákroku Novákové. V samém závěru měly hostující holky dvě dobré příležitosti ke vstřelení branky, ale střela Petry Pospíšilové neměla potřebnou razanci a Hortové zakončení skončilo těsně vedle.
 

© Copyright 2003-2020 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)