Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

delegát: TRÁVNÍČEK Jiří

Domácí začali aktivně a hrozili především po rohových kopech, ale hosté se štěstím přežili bez úhony. V 15. minutě měl šanci Bence, ale jeho střelu vyrazil domácí brankář. Ve 29. minutě utekl Partl a krásnou střelou poslal domácí do vedení. Okříšky odpověděly šancemi Benceho a Večeři, ale ani jedna příležitost neskončila v síti.
V druhém poločase střílel Bence a domácí obránce dokázal ve skluzu míč poslat do břevna. Domácí se dostávali před branku Fialy sporadicky, ale přesto dokázali zvýšit na 2:0 po dalším průniku Partla. Hosté, ale dokázali snížit střelou Rampira z 20-ti metrů a vyrovnat hlavičkou Maška. A nechybělo mnoho a opět Mašek mohl dostat Okříšky do vedení, hlavičkou ale těsně minul a utkání skončilo remízou.