Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

SK Huhtamaki Okříšky - FC Chotěboř
3:3 (1:0)

12.9.2020, 16:00

branky: Bence Vojtěch, Němec Vojtěch, Široký Ondřej

žluté karty: Bence Vojtěch, Binka Tomáš, Rampír Lukáš

rozhodčí: BENEŠ Jiří - KLINER Jan, CHROMÝ Karel

Do utkání vstoupili lépe domácí hráči, když již ve 2. minutě Bence přihrál zcela volnému Širokému a ten nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:0. Domácí si vytvářeli další šance. V 8. minutě si narohohový kop naskočil Benda a jeho hlavička skončila na břevně hostující branky. Další šanci měl Bence, když byl již hostující brankář překonán, ale jeho slabou střelu stačili zablokovat hostující obránci. V závěrečné minutě prvního poločasu se opět Bence dostal za obranu hostí, udělal kličku brankáři, ale míč mu odskočil do zámezí.
V druhém poločase ve 47. minutě domácí obrana faulovala v pokutovém uzenmí hostujícího hráče a z nařízeného pokutového kopu vyrovnal Hanousek - 1:1. S domácími toto rychlé vyrovnání zaclounalo a hosté vycítili šanci na zvrat. Ten přišel v 60. minutě, kdy si dávali přednost domácí obránci, míč propadl k Janu Markovi a ten nadal Fialovi šanci - 1:2. Hosté v 72. minutě zahrávali rohový kop a na ten si naběhl Jan Marek, ač tísněn obráncem napálil míč z voleje do šibenice Fialovi branky - 1:3. Domácí nesložili zbraně a v 78. minutě po centru z pravé strany si na hranici šestnáctky zpracoval míč Bence a na jeho křižnou střelu hostující brankář nedosáhl - 2:3. Domácí vrhli všechny síly na vyrovnání. V 90. minutě střílel Bence a jeho střelu s námahou vyrazil hostující brankář na roh. Po jeho rozehrání nejvýše vyskočil domácí Němec a hlavou vyrovnal na 3:3.