ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Rakovec Kotvrdovice
2:5 (2:1)

13.9.2020, 10:00

branky: Křivánková Drahoslava, Nováková Adéla


rozhodčí: ŽALOUDEK Patrik

sestava: Valentová - Lagová, Nováčková, Papírníková - Matyášová, Neumanová, Minářová, Dohnalová - Křivánková, Dočekalová - Nováková (Hortová)

V prvním zápase nové sezóny přivítaly Okříšky na svém hřišti nebezpečné Kotvrdovice. Od začátku se hrála vyrovnaná partie. Ve 24. minutě se po rohu poprvé prosadila Klímová a poslala hosty do vedení. To jim ale dlouho nevydrželo. Za čtyři minuty našla Nováková Křivánkovou a pro tu nebyl problém skórovat. Od té chvíle byli lepší domácí, ale dlouho se jim nedařilo prosadit. Až těsně před poločasem se prosadila z blízka Nováková a poslala Okříšky do vedení.
Do druhé půlky vlétly Kotvrdovice a domácí jim vůbec nestačili. V 54. minutě vyrovnala Klímová. A když domácí Křivánková neproměnila v 60. minutě svoji tutovku, tak hosté trestali. Během šesti minut dali tři branky a rozhodli tak o svém vítězství.
 

© Copyright 2003-2020 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)