Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

FC Medlánky - SK Huhtamaki Okříšky
10:2 (5:2)

4.10.2020, 15:00

branky: Dohnalová Michaela, Hrochová Ivana

rozhodčí: MARINČ Lukáš

sestava: Valentová - Lagová, Neumanová, Nováčková, Minářová - Dočekalová - Nováková, Kazatelová, Křivánková, Dohnalová - Hrochová (Pospíšilová P., Pospíšilová A., Jahodová, Matyášová, Hlavinová)

Do zápasu proti favoritovi soutěže vstoupily hostující Okříšky na jedničku. Již v 8. minutě vedly 2:0, když se prosadila Hrochová a po chybě domácí obrany Dohnalová. Toto rychlé vedení ale dlouho nevydrželo. Domácí dokázali do 17. minuty srovnat. Ve 30. minutě měla tutovku na svých kopačkách okříšská Hrochová, ale netrefila odkrytou branku. Zato domácí o minutu později už trestali a Kratochvílová otočila skóre utkání. Medlánky se do poločasu prosadily ještě dvakrát.
Ve druhé půli se rychle prosadila Baierová a definitivně tak zlomila hostující odpor. A když v závěru zápasu dala nejlepší hráčka utkání Knapová tři branky odvezli si hosté desetigólový příděl.