ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

SK FŠ Třebíč - SK Huhtamaki Okříšky
1:5 (0:4)

10.10.2020, 15:00

branky: Hrochová Ivana 2x, Dohnalová Michaela, Kazatelová Kateřina, Nováčková Karolína


rozhodčí: ESTERKA Jan

sestava: Valentová - Lagová, Neumannová, Nováčková, Minářová - Dočekalová - Nováková, Kazatelová, Hrochová, Dohnalová - Křivánková (Pospíšilová P., Pospíšilová A., Hortová, Hlavinová, Jahodová, Matyášová, Papírníková)

Okresní derby zvládly ženy Okříšek na výbornou. Hostujícímu týmu skvěle vyšel začátek utkání. Nejprve se prosadila z hranice šestnáctky Hrochová, poté s přehledem proměnila penaltu Nováčková a za 10 minut to bylo již o tři branky, to když se krásně trefila Kazatelová. Okříšky přidaly do poločasu ještě jednu branku zásluhou Hrochové.
Ve druhé půlce se na gól čekalo dlouho. Hostující hráčky se předháněly v zahazování i těch nejvyloženějších šancí a až v 68. minutě se trefila z dálky Dohnalová. Domácí Fošce se v závěru ještě podařilo vstřelit čestný úspěch, ale to už nic nemohlo změnit na jasné výhře Okříšek.
 

© Copyright 2003-2021 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)