ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2021/2022 - 16. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - FK Maraton Pelhřimov
3:2 (2:0)

2.4.2022, 15:30

branky: Bence Vojtěch 2x, Molák Petr

žluté karty: Bence Radim, Molák Petr, Trnka Tomáš, Zeman Michal

rozhodčí: KYLAR Roman - NIEDERLE Zdeněk, FRYČ Vlastimil
delegát: PROKEŠ Jan

Utkání začali domácí s favoritem nebojácně. Již v 9. minutě se dostal do pokutového území hostů Vojta Bence, ale obrana jej nepustila k zakončení. Vzápětí na druhé straně po rohu střílel z první Niederle, jeho pokus skončil těsně vedle domácí branky. V 16. minutě domácí podnikli rychlý přechod půlící čáry, míč propadl k Vojtovi Bence a ten jej přistrčil zcela volnému Molákovi, ten zachoval klidnou hlavu a po zemi překonal hostujícího brankáře - 1:0. Hosté hrozili z rohových kopů, neblíže k vyrovnání měl v 30. minutě Kostroun, který hlavou mířil těsně nad. V 31. minutě zahrávali domácí Ryšavým trestný kop z pravé strany a ten míč poslal na zcela volného Vojty Bence, který zvýšil na 2:0. Hosté se snažily snížit, ale pokusy Homolky a Kostrouna skončily vedle domácí branky.
Do druhého poločasu za neustávajícího sněžení vstoupili lépe hosté, když z hranice pokutového území střílel Adam, jeho křižná střela skončila opět těsně vedle. V 61. minutě zabojoval o míč Bence Radim a přistrčil jej bratrovi Vojtovi a ten zvýšil vedení domácích na 3:0. Hosté se nevzdávali. V 71. minutě snížil Poul a za dalších 12 minut byli hosté na dosah bodu, když po nepřehledné situaci v domácím pokutovém území snížil na rozdíl jedné branky Vopálenský. Domácí však na již zcela zasněženém pažitu ubránili cenné vítězství.
Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)