ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2021/2022 - 17. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Bedřichov
3:0 (2:0)

9.4.2022, 15:30

branky: Dubský Petr, Mašek Martin, Molák Petr

rozhodčí: NIEDERLE Zdeněk - POJEZNÝ Karel, BENEŠ Tomáš
delegát: ŠOUKAL Roman

V utkání dvou celků ze spodní části tabulky začali plnit roli papírového favorita domácí již od začátku. Ve 4. minutě se prokličkoval do pokutového území hostů Vojta Bence, ale obránce hostí jeho pokus vykopl z brankové čáry. V 8. minutě domácí hráči zakombinovali na pravé straně a míč propadl ke zcela volnému Maškovi, ten nedal brankáři hostí šanci a rozehřál domácí fanoušky – 1:0. Domácí hráči byli při chuti, ale šance Moláka a V. Benceho skončily vedle hostující branky. Hosté se osmělili až ve 32. minutě, ale střela Tesaře skončila daleko vedle domácí branky. Zahrozilo ovšem na druhé straně, když V. Bence zatáhl míč do pokutového území a centrem na zadní tyči našel volného Moláka, ten z první trefil míč pod břevno hostující branky – 2:0.
Ve druhém poločase to byli domácí hráči, kteří udržovali hostující hráče v dostatečné vzdálenosti od Fialovy branky. Největší hostující šanci na úpravu výsledku měl paradoxně domácí Trnka, který odhlavičkovával míč a ten jen těsně minul Fialovu branku. V závěru utkání domácí přidali ještě jednu branku, když agilní Bulant přihrál Dubskému a ten prostřelil hostujícího brankáře potřetí – 3:0. Domácí hráči byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)