ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2021/2022 - 19. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - SK Přibyslav
2:1 (1:0)

23.4.2022, 15:00

branky: Bence Vojtěch 2x

žluté karty: Bence Radim, Benda Ondřej, Molák Petr

rozhodčí: PORUPKA František - ROSICKÝ Pavel, CHROMÝ Karel
delegát: SVOBODA Jan

Do utkání vstoupili domácí ve velkém stylu, ovšem šance Radima Bence a Moláka zůstaly nevyužity. V 6. minutě dostal přihrávku mezi obránce Vojta Bence a s klidem mazáka přeloboval hostujícího brankáře – 1:0. Vzápětí mohl Vojta Bence přidat druhou branku po přistrčení od Moláka, ale hostující brankář vyrazil střelu na roh. Domácí hráči byli při chuti, ale samostatný únik Moláka ani střela Radima Bence brankou neskončily. Hosté se za první poločas dostali k jediné vážnější šanci, když chyboval domácí Mašek, ale Krčál jeho chybu nepotrestal.
Na začátku druhého poločasu kopali hosté roh a po několika odrazech se míč dostal k volnému Krečmanovi, ten prostřelil vše před sebou a vyrovnal – 1:1. S domácími vyrovnání otřáslo a byli to hosté, kdo se tlačil za vstřelením další branky. Domácí hráči tento tlak přestáli a opět diktovali tempo hry. V 71. minutě odcentroval z pravé strany Dočekal a v pokutovém území našel volného Vojty Bence, který nedal brankáři šanci – 2:1. Ve zbytku utkání mohli domácí přidat pojistku, ale Molák ani Ryšavý své šance neproměnili.
Domácí z utkání zaslouženě berou další tři body do tabulky.
Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)