ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2021/2022 - 22. kolo

SFK Vrchovina "B" - SK Huhtamaki Okříšky
0:1 (0:1)

15.5.2022, 16:30

branky: Bence Vojtěch

žluté karty: Bence Vojtěch, Rampír Filip

rozhodčí: SVOBODA Patrik - HOLUB Radim, ŽALOUDEK Patrik

Zápasový report z webu Sapeli Polná

Juniorka si nedokázala poradit se zkušeností.
V rámci 22. kola AGADOS KP mužů přijel do Nového Města na Moravě nevyzpytatelný soupeř SK Okříšky. Hosté si nakonec odvezly všechny body domů. Trenér Follprecht to po zápase lakonicky okomentoval: "Takový zápas blbec, kdybychom hráli do půlnoci, tak dnes branku nedáme".
Po zhruba dvacetiminutovém oťukávání. Kde byla vidět nejistota v domácích zadních řadách a hlavně ve stoperské dvojici, přišly první kiksy. Nejprve se v šanci objevil hostující Rampír, ale Doležal bombu kryl. Ve 22. minutě se po vyklizení středu pole díval z očí do očí Vojtěch Bence našemu gólmanovi a nezaváhal - 0:1. Domácí se probudili hned v zápětí, po rohu přišla obrovská šance Hlaváče, nedal. Po autu Bači v záklonu pálil vedle hlavou Šmída. Ve 28. minutě opět po zaváhání domácí obrany Molák pálil jen do brankáře. Hosté šli do poločasové přestávky zaslouženě s gólovým náskokem do kabin.
Ve druhé půli domácí uzamkli Okříšky na dlouhý čas na jejich polovinu. Hosté soustředěně bránili a taktika trenéra Hekerleho slavila úspěch. Šance v podobě lobu Šmídy, nebo nastřelené břevno střídajícím Slavíčkem a chvíli před koncem další obrovská šance, byly světlé okamžiky. Bohužel ani k vyrovnání celá snaha týmu nevedla. Hosté si proto odvezli všechny body na Třebíčsko. Výsledek znamenal první domácí prohru v krajském přeboru.


fotogalerie ze zápasu
 

© Copyright 2003-2022 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)